Život blonďaté celebrity je na skandály vůbec bohatý. Její celosvětovou proslulost odstartovalo v roce 2003 soukromé porno video s bývalým přítelem Rickem Salomonem. Spekulace o tom, že modelka, příležitostná herečka a nepříliš dobrá zpěvačka tak chtěla připoutat pozornost k tehdy startující reality show The Simple Life (Jednoduchý život), ale Hilton jednoznačně odmítala. Už předtím byla nejen v New Yorku všeobecně známá, a to hlavně jako hvězda večírků.

„Na světě není nikdo jako já. Každé desetiletí má svoji blond ikonu – jako Marilyn Monroe nebo princeznu Dianu – a nyní jsem tou ikonou já,“ řekla v roce 2006 britskému listu The Sunday Times.

Paris: Praha je hrozné město

A ačkoli v žádném oboru, snad s výjimkou módy, nedosáhla Paris většího úspěchu, objevuje se pravidelně v médiích po celém světě. Česká republika není výjimkou, a když před třemi lety navštívila Hilton s tehdejším přítelem Prahu, uspořádali na ni novináři hon, ze kterého si odnesla naraženou bradu. „Do tohohle hrozného města už nikdy nepřijedu,“ postěžovala si tehdy.

Fotogalerie
10 fotografií