Kvůli soutěži StarDance si Pavla Tomicová musela nazout střevíčky s podpatky, což v běžném životě tak často nedělá. „Můj největší problém je dojít na taneční parket, protože já mám opravdu problém na těch podpatečkách jít do schodů a ze schodů, takže jestli budou i nová pravidla, třeba že budu sjíždět po zábradlí, tak nevím, jak to udělám. Ale až se na ten parket dostanu, tak teprve uvidíme,“ prozradila herečka na tiskové konferenci ke StarDance s tím, že jsou pro ni tréninky dost náročné.

Jak Vašík Kopta říkal, že je důležíté pozorovat své tělo a ty signály, které nám dává, tak já kdybych to dělala, tak bych nepřišla na jediný trénink, protože mně se dějí úplně hrozné věci. Ale nerada bych byla druhá, která odchází,“ podotkla Tomicová s tím, že ji hluboce mrzí, že její parťák Václav Kopta musel ze soutěže kvůli zranění odstoupit. Byli si prý navzájem mezi ostatními mladými a krásnými kolegy velkou oporou.

Fotogalerie
43 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.