Znělka, která je pro každý ročník soutěže vždy nová a originální, bude tentokráte v duchu první republiky. To samozřejmě vyhovuje zejména herečce Veronice Arichtevě(32), která hraje Magdalénu v seriálu První republika, a tak se už v této éře cítí jako ryba ve vodě.

Dobové kostýmy ocenila i Daniela Šinkorová a v růžových šatech to moc slušelo i moderátorce Daniele Písařovicové (39), která obvykle raději obléká kalhoty a tmavé barvy.

Taneční páry už samozřejmě začaly i s tréninkem a během dlouhého natáčení v Libochovicích si hvězdy krátily čas mimo jiné i tím, že ukazovaly, jak jsou na tom. Na vtipném videu se tak všichni mihnou a předvedou pár kroků či se ukloní. Jiří Dvořák (51) pak dokonce vyskakuje!

Ovšem Václav Kopta (53) před kamerou v podstatě jen projde a hraje si s brýlemi na nose. Podobně je na tom i Dalibor Gondík (48), který jen nechápavě sleduje, jak si před ním moderní pětibojař a olympijský vítěz Daniel Svoboda (33) div nevykloubí nohy.

Největší hvězdou záběrů je ale jednoznačně Pavla Tomicová, která postupuje pomalými krůčky a stydlivě mává do objektivu, zatímco ji všichni předbíhají a míjejí. Když už se navíc zdá, že odejde ze záběru, otočí se a šlape zase na druhou stranu. Už teď je proto jasné, že její výkony v soutěži budou přinejmenším zajímavé a diváci se jistě pobaví.  

VIDEO: Ve StarDance to rozjede i vyhublý Dalibor Gondík! Jak se seznamoval se svou taneční partnerkou?

Video
délka: 00:20
1080p 720p 360p

Vyhublý a šlachovitý Gondík: Bude tančit ve StarDance! Česká televize

 

Fotogalerie
50 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.