Už teď je moderátor Dalibor Gondík vyhublý na kost a své tělo bude ještě víc mučit ve StarDance. Na nabídku České televize ale nekývl hned. Chtěl se nejdřív poradit s Adélou Gondíkovou. „Moje první reakce na nabídku vystupovat ve StarDance byla, že musím zavolat sestře a ta mi řekla, že doufá, že jsem neřekl ne,“ smál se aktivní sportovec.

I přes její varování nakonec výzvu přijal. „Chci vyhrát sám nad sebou. Já bojuji vždy sám se sebou, i když běžím závody, tak běhám proti časomíře a ne s ostatními soupeři. Chci ale, aby byla Alice spokojená a aby byli spokojení všichni kolem mě,“ vysvětlil své ambice s tím, že si přál takovou tanečnici, která by netrápila, kdyby nevyhráli.

Na tréninku v tělocvičně ho přivítala půvabná a mladá tanečnice Alice Stodůlková (31). „Chtěla jsem partnera, který bude pohodový, fajn a bude se mu chtít pracovat. Dalibor je moc sympatický a myslím, že umí na sobě makat, jsem maximálně spokojená,“ svěřila se blondýnka, která už jednou soutěž vyhrála s hercem Pavlem Křížem.

Video
délka: 00:20
1080p 720p 360p

Vyhublý a šlachovitý Gondík: Bude tančit ve StarDance! Česká televize

Fotogalerie
25 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.