Přípravy už deváté řady oblíbené taneční soutěže vrcholí! Česká televize za přísného utajení oslovuje osobnosti, které na podzim roztančí sobotní večery. Jedním z prvních, kteří na tuto nabídku kývli, je podle Václav Kopta (52), herec a muzikant Divadla Semafor proslavený zejména rolí čestného studenta Radka Převrátila v komedii Sněženky a machři.

„Já žádné takové oficiální informace nemám. Byl jsem rád, když jsem s dcerou dvakrát obešel Lucernu na maturitním plese,“ řekl mlžil ještě v březnu na dotaz Blesku sám Kopta. Nyní je jeho účast již potvrzená a jasno je i v tom, kdo se objeví po jeho boku. Kroky na parket ho bude učit tanečnice Jana Zelenková.

Sdílnější na jaře nebyla ani Česká televize. „Stalo se již tradicí, že k účinkování v soutěži oslovujeme řadu hvězd, a to nejen z filmového nebo hudebního prostředí. Jejich jména však zatím prozrazovat nebudeme,“ sdělila tehdy Blesku tisková mluvčí ČT Karolína Blinková.

Kopta tak poměří síly s olympijským vítězem Davidem Svobodou, nebo herečkou známou ze seriálu První Republika Veronikou Arichtevou.

VIDEO: Pomatený rozhovor s Lukášem Pavláskem o StarDance!

Video
délka: 01:23
1080p 720p 480p 360p 240p

Pomatený rozhovor s Lukášem Pavláskem o StarDance! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
25 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.