Zatímco sedminásobná maminka Lucie si užívala pohodu a zaslouženého odpočinku po boku Guye (49), její manžel David měl plné ruce práce. "Na Výměnu vzpomínáme s úsměvem. Manželka byla na dovolené, my jsme to měli horší. Spíš než aby mi přijela pomocná síla, přišlo další dítě. Osmany stíhal jedno dítě, ale ne šest. Dostal na starost to nejmenší a já jsem musel zvládat ty ostatní," vzpomínal na natáčení David.

Pánové měli mezi sebou pár konfliktů, ale nakonec se na chodu domácnosti nějak domluvili. „Já jsem ho nebral jako nějakou hvězdu, ale jako normálního chlapa. Snažil jsem se s ním na všem domluvit, abychom si vyšli vstříc. Myslím, že to dopadlo dobře,“ zhodnotil po Výměně manželek otec sedmi dětí.

Těm Laffita doporučil, aby naučili své ratolesti jim více pomáhat s domácími pracemi. Jeho slova si vzali k srdci a skutečně děti do uklízení zapojili. "Snaží se, my je taky víc zapojujeme do chodu domácnosti, aby všechno nedělala jenom žena. A pak jsme taky zjistili, že jsme dobrý kolektiv a dali jsme to," uzavřel David.

Pro Osmanyho byl pobyt v osmičlenné rodině nezapomenutelnou zkušeností. Pomohlo mu to také v rozhodování o adopci dítěte, po kterém tolik touží. „Dítě není pejsek, dítě je veliká zodpovědnost. Náš život je teď hodně hektický – máme hodně práce, cestujeme,“ vysvětlil TV Nova návrhář, proč s partnerem Guyem zatím dítě nevychovávají.

VIDEO: Výměna manželek: Takových deset dní matka sedmi dětí nečekala!

Video
délka: 00:32
1080p 720p 360p

Výměna manželek: Takových deset dní matka sedmi dětí nečekala! TV Nova

Vše o pořadu Výměna manželek čtěte zde >>>

Fotogalerie
48 fotografií