„Když mi bylo sedmnáct a tři čtvrtě, tak mi gynekolog v Kraslicích řekl, že nemůžu mít děti,“ svěřila Jana. Do tří měsíců pak otěhotněla! „Paní doktorka mi řekla, že buď si to dítě nechám a budu mít jedno, nebo to dám pryč a v životě už děti mít nebudu,“ zavzpomínala Boháčková na volbu, před níž ji lékařka postavila.

Po těžkém rozhodování si nakonec syna nechala. Když se Janě po letech rozpadl vztah, byla nějaký čas sama a pak přes svou kolegyni v práci náhodou potkala svého současného partnera Pavla. Každý měl z předešlého vztahu jednoho potomka a další dítě rozhodně neplánovali.

 „Celých sedmadvacet let nepoužívám žádnou antikoncepci, vůbec, protože přece nemůžu mít děti,“ svěřila se smíchem Jana, která nečekaně otěhotněla podruhé! S partnerem i přes svůj věk věděli, že si dítě, které zplodili opravdu zázrakem, nechají. „Vůbec mě nenapadlo, že by Janina měla jít na přerušení. Takhle to má bejt,“ dodal Pavel, který se stejně jako jeho přítelkyně na narození dcery velmi těšil. Dostala jméno Pavlínka.

VIDEO: Ze seriálu Malé lásky – mladí milenci Tereza a Jindřich

Video
délka: 00:24
1080p 720p 360p

Malé lásky - mladí milenci Tereza a Jindřich archiv TV Nova

Fotogalerie
5 fotografií