Na Ondrku, někdejšího studenta Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku, to prozradil jeden z členů štábu z týmu Kamila Bartoška, který podvod v Prostřeno zinscenoval, jménem Marcus. Podle Marcuse Ondrkovo úspěšné předstírání Touretteova syndomu, tedy mimo jiné nekontrolovatelného nadávání, vyústilo ve ztrátu zaměstnání. „Nikdo si neumí představit, co pro to musel obětovat. Pracovní pozicí počínaje,“ tvrdí Marcus na sociální síti s tím, že aby podvod předčasně nepraskl, musel se tak Karel chovat i mimo kamery.

Video
délka: 01:31
480p 360p 240p

Čtvrteční Prostřeno: Záchvat vzteku! Karel si demoluje byt! FTV Prima

Ondrka se v Prostřeno představil jako „ajťák“, který vyučuje důchodce, jak zacházet s počítači. Když podvod praskl, objevila se řada informací o jeho skutečné práci, dohledat jdou třeba jeho videorecenze pro Microsoft, které jsou součástí oficiálních stránek společnosti.

Dnes, po natočení kontroverzní reality show, už ale pracuje jinde. „Pracuji v administrativě jedné nejmenované firmy, která se zabývá prodejem mobilních telefonů. Zaměstnavatel si ale nepřeje, abych zveřejňoval, v které konkrétně,“ prozradil Super.cz.

Podívejte se na videa z Karlova šíleného Prostřeno!

Video
délka: 01:23
480p 360p 240p

Čtvrteční Prostřeno: Jakými nemocemi trpí Karel? A proč má permanentní erekci? FTV Prima

Video
délka: 01:08
480p 360p 240p

Čtvrteční Prostřeno: Proč Karel spí v rakvi? A proč má doma slepici Babiše? 

Video
délka: 02:03
480p 360p 240p

Pondělní Prostřeno: Podivín Karel trpí zvláštní nemoci! Nutí ho nadávat! FTV Prima

Vše o podvodu v pořadu Prostřeno! čtěte ZDE

Fotogalerie
17 fotografií