Ve středeční Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Trmic, kterou tvoří Eliška (28), Libor (38) a dcery Lenka (8) a Linda (3). Na druhé straně se vám představila Renata (48), Luboš (42) a dcera Jana (13), kteří žijí v Mšeně.

Libor byl s náhradní manželkou Renatou pořádně nespokojený a hádky byly na denním pořádku. Nouze nebyla ani o vulgární slova a urážky. "Přijde mi vtipné, že mě nazývá pračlověkem někdo, kdo si hodinu ráno maluje nový obličej, další hodinu si dělá vlasy, pak si dá dvacet kafí, nasadí kožich, aby mohla dělat nějakou pózu a tím to vlastně končí. Okolo pohroma, úklid nula, starání o děti nula a mraky dalších věcí," řekl Libor pro tn.cz.

"Je to odporný chameleon a Luboš by si měl uvědomit, jaké zvíře doma v kožichu má," pokračoval. V šoku byla i Eliška, když se po výměně vrátila domů. "Pobyt byl docela v klidu, horší byl můj návrat domů po té paní. Bylo docela dramatické, když jsem viděla, co tady po ní zůstalo,“ prozradila.

Eliška si v náhradní rodině oblíbila dceru Janičku a pořád jsou v kontaktu. Libor připustil, že by Renatu klidně navštívil. "Vůbec bych se ale nebránil tomu, jet do té jejich hospůdky, dát si tam pivo na zahrádce a pokochat se, jestli je ten člověk dál stejně odporný," dodal.

Podívejte se na video, jak si Renata s Liborem nesedla.

Video
délka: 00:44

Výměna manželek: Trestaný Libor si těžce nesedl s náhradní manželkou! TV Nova

Fotogalerie
15 fotografií