„Rád bych oznámil, že to nejsem já. Nevím, o co jde, nemám s tím vůbec nic společného. Je fakt, že ten týpek mi je docela podobný, ale lidské archetypy se opakují,“ promluvil na sociální síti Karel.

„Já s tím nemám nic společného! Byl bych rád, kdybyste se na to nikdo nekoukal, protože je to nějaký šméčko podělaný. Dávám od toho ruce pryč,“ durdí se Ondrka. Do pořadu prý jemu podobného člověka nasadili ilumináti! „Myslím, že jsem poměrně normální člověk. A tady si někdo se mnou hraje a někdo ze mě dělá úplného kreténa. Lidí s mým jménem je v republice dvanáct a může to být kdokoli. Tohle jde výš a může to být seshora nějaká machinace,“ tvrdí s vážnou tváří.

Záhy se ale ukázalo, že přátele na sociální síti jen tak neoblafne. Že tím, kdo spí v rakvi, doma má slepici jménem Babiš, vzrušuje se nad obrázky nahých stařen, trpí permanentní erekcí, vinou Tourettova syndromu neustále vykřikuje sprostá slova a ve sklepě si buduje sado-maso salon, je skutečně on. „Dobře, jsem to já,“ skládá karty.

„Když jsem viděl první ukázky, tak jsem se lekl, zděsil a zpanikařil jsem. Měl jsem ideál, se kterým jsem do toho šel, a ten nějak nevyšel. Doufal jsem, že když udělám video a řeknu, že to nejsem já, někoho to přesvědčí, aby na to nekoukal,“ dodává v dalším příspěvku na Facebooku.

Karel se do pořadu Prostřeno! přihlásil sám, protože chtěl dokázat, že „lidé z IT oboru nejsou automaticky podivíni a zaslouží si stejný přístup jako ostatní“. Zatím ale dosáhl spíše opaku! „Nelíbí se mi to, komplikuje mi to práci, lidi na mě v práci koukají jako na úplného kreténa a na ulici si na mě ukazují,“ stěžuje si ve videu.

Podle Česko-Slovenské filmové databáze je Karel Ondrka filmovým studentem, od září roku 2008 studujícím obor filmové režie na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku. „Žádný IT technik! Je to mladý herec, scenárista! Celé je to jen sehrané divadlo…“ bouří se diváci na webových stránkách pořadu. Odhalí Karel při pátečním zúčtování, jak je to doopravdy?

Tím vším prý trpí:

  • 13 dioptrií
  • Tourettův syndrom
  • alergie na peří a oříšky
  • silná lupenka
  • přitahují ho staré ženy
  • permanentní erekce

VIDEO: Jakými nemocemi trpí Karel? A proč má permanentní erekci?

Video
délka: 01:23

Čtvrteční Prostřeno: Jakými nemocemi trpí Karel? A proč má permanentní erekci? FTV Prima

VIDEO: Proč Karel spí v rakvi? A proč má doma slepici Babiše?

Video
délka: 01:08

Čtvrteční Prostřeno: Proč Karel spí v rakvi? A proč má doma slepici Babiše? 

VIDEO: Takové tóčo v pořadu ještě nebylo!

Video
délka: 02:39
480p 360p 240p

Takové tóčo v pořadu ještě nebylo! FTV Prima

 

Fotogalerie
29 fotografií