V pondělí večer odstartovala nová reality show TV Nova Robinsonův ostrov. Nejstarší žena mezi soutěžícími Iveta Stará z Boreče u Lovosic se do boje opřela hned v prvním díle, před svými soupeři zakopala zásoby jídla a má v plánu je použít jako páku pro její případný vyhazov. „Spíš zastanu vaření, stavění chýše, možná i trochu uklidňování lidí. Na to spoléhám!“

Iveta sice žije na vesnici o několika rodinách, provdala se však hned za tři muže různých národností – za Chorvata, Turka a Itala. Z každého manželství má jednoho syna. Před pěti lety Iveta nečekaně ovdověla, psychicky to neunesla a zhroutila se.

Iveta to ale nevzdala a po čtyřech měsících se dokázala opět postavit na nohy a rozhodla se dostavět dům, který začali budovat s manželem. Výhru 2 500 000 Kč v reality show Robinsonův ostrov by tak Iveta použila na dostavbu domu. O domácnost se během natáčení show stará syn. „Nechala jsem doma hospodářství a dům. Všechno to visí na mém sedmnáctiletém synovi, kterému pomáhají kamarádky. Tak doufám, že to zvládnou,“ říká Iveta, která doufá, že pohádkovou výhru získá právě ona.

Fotogalerie
31 fotografií