Nejen, že se farmář Pavel na popud své zrzečky Saši odstěhoval ze svého rozpadlého statku na Moravě, začal o sebe i pečovat. A to ještě před pár měsíci tvrdil, že se kvůli žádné ženské nehodlá měnit. Láska ale dělá zázraky.

Nejdřív ho Saša vzala poprvé v životě ke kadeřnici, která Pavlovi ostříhala jeho neupravené háro. Pak přišel na řadu zubař. „Trochu se bojím. Mám zuby zhuntovaný čokoládou, kofeinem a nikotinem, tak je jasné, že se bojím. Nevím, co mě čeká,“ přiznal Pavel.

Do chvíle než farmář otevřel na stomatologické klinice v Praze ústa, ani nebohý zubař netušil, co ho čeká za šok. „Tady zub není, tady také ne, tady je kaz, další kaz, opět chybí zub,“ hlásil nevěřícně lékař, který Pavla ošetřoval. I zrzečka Saša byla zděšená. „Věděla jsem, že má Pavel zuby ve špatném stavu, ale ne že v takhle špatném,“ kroutila hlavou.

Pavel se zubaři přiznal, že nikdy nepodstoupil dentální hygienu, která ho v nejbližších dnech čeká. „Kupodivu jsem se nezděsil, ale vyděsila mě trochu ta paradentóza,“ svěřil se.

Stomatologa čeká s farmářem ještě těžká práce. Bude mu muset  odstranit plak, nasadit rovnátka, odstranit kazy a v neposlední řadě zaplnit díry, které Pavlovi zbyly po chybějících zubech. Takový pohled do úst, který se díky Pavlovi zubaři ten den naskytl, by dokázal zamávat s žaludkem snad každého jedince.

Video
délka: 01:19.64
480p 360p 240p

Farmář Pavel si nechal prohlédnout zkažené zuby. archiv FTV Prima