Věčný prudič Pátrovič

Stará známá firma. V Česko Slovensko má talent bojuje o postup každý rok. Tentokrát vystoupil s duetem Zvonky štěstí, přičemž Karla Gotta i Daru Rolins si odzpíval sám! Slovo pokora nezná, pořád si na něco stěžuje. „Atmosféra před třemi lety byla jiná. Teď je to lepší. A mám na tom zásluhu,“ myslí si Pátrovič, který se dokonce s televizí soudí. Nezapomněl si ale postěžovat na špatnou klimatizaci, mikrofony, toxiny či azbest v budově.

Diskocvok

U poroty i lidí zabodoval svou třpytivou show DJ Kolombo, který zazpíval Nonstop od Michala Davida. Porotce Jaro Slávik na protest odešel, protože se nesnáší s Davidem, ale ostatním se diskocvok líbil. „Konečně má Michal David dobrou konkurenci,“ okomentoval Slávik. „Máte to promyšlené, publikum vás miluje,“ chválila ho Bílá. Slávik si ale stál za svým: „Bojím se, že nebudu moct usnout!“

Diskošílenec, který zahrál Michala Davida
Diskošílenec, který zahrál Michala Davida
Autor: pro Blesk – FTV Prima

Batman se samopalem

Už z tramvaje vystoupil v kostýmu Batmana. Svým samopalem střílel v zákulisí a pak i na pódiu. „Přiletěl jsem s letadlem bez křídel,“ řekl porotě maďarským přízvukem. Mluvil zmateně a vypouštěl jednu hlášku za druhou. „Mým cílem na zemi je, aby byla čistota. Toto je samopal, který nic nedělá. Když chci střílet, dělám si sám zvukové efekty,“ řekl Batman a pak sebou metal na pódiu, jako že tančí.

Profesor Žbluňk

Angličan Darren Taylor svým číslem uchvátil, ale i vyděsil. Z výšky devíti metrů skočil do bazénku, ve kterém bylo jen 30cm vody. Bílá ječela strachy, ale pak se spolu se Slávikem i Dejdarem také smočila v bazénku. Že je mokrá, jí vůbec nevadilo.

Cizinec pronásledoval Bílou

Lucie Bílá zažila největší šok z černého zpěváka. Nejenže měl příšerný hlas, ale tiskl se na ni a koukal jí upřeně do očí. „Já se vás bojím!“ křičela Bílá. „A proč? Protože jsem černej? Mám ale bílou duši,“ řekl jí soutěžící. Lucie se ještě dlouho po jeho vystoupení nemohla vzpamatovat. Bála se, že zpěvák na ni vyzkoušel vúdú kouzla. Nejvíc se vyděsila, když zjistila, že na ni čeká před divadlem!

Fotogalerie
6 fotografií