Hejma se Müllerovi nediví. Richard už má sice po koncertním turné, ale připravuje ve studiu novou desku, kterou potřebuje dobře prodat. Ostatně sám v přímém přenosu přiznal na dotaz Martina Chodúra, že nezpívá pro peníze, ale za peníze a že jich ještě nikdy neměl dost.

„Já bych se choval stejně, kdybych chtěl vydělat,“ svěřil se Hejma. „Já si myslím, že Richard moc dobře věděl, co dělá, když to řekl. Po velké pauze se vrací na scénu a tak potřebuje nějakou reklamu. Tohle fanoušky přece musí zaujmout. Proto ho v tomto směru nelituji,“ řekl Blesk.cz starý bard populární scény Ondřej Hejma.

Nezkušený Miro Šmajda, který z Müllera přiznání při improvizovaném rozhovoru tzv. vytáhl, má ještě na prvním místě emoce. „V tomto uspěchaném světě se vůbec nedivím, že má problémy s takovou nemocí. Když si odmyslím, jaký je umělec, tak i jako člověk na mě udělal obrovský dojem,“ řekl Blesku.

Richard Müller se sice po téměř tříleté pauze odhodlal
k návratu na scénu, ale zdravotně v pořádku rozhodně není. Kromě maniodepresivní psychózy ho trápí i další onemocnění. Více než 50 kilo navíc, které během pauzy ve vystupování nabral, má vliv i na jeho oběhový systém a důležité orgány. Navíc má i těžké problémy s očima a nebýt včasného zákroku lékařů, oslepl by.

Richard Müller v soutěži Česko Slovenská SuperStar
Richard Müller v soutěži Česko Slovenská SuperStar
Autor: Nový čas

Vše o SuperStar
Vše o SuperStar
Autor: Blesk.cz

Stahuj písně ze SuperStar!
Stahuj písně ze SuperStar!
Autor: Blesk.cz

Fotbal na Facebooku