Kolem Leoše Mareše se rojí davy obdivovatelek. Tak proč ho okouzlila zrovna neznámá modelína z města dudáků? Snímky, které nafotila pro Playboy v Dominikánské republice, dávají jasnou odpověď: Gábina je neuvěřitelně sexy! Dlouhé vlasy, výrazné hnědé oči, bezvadná snědá pokožka, štíhlá, ale krásně tvarovaná postava. Tak touhle báječnou ženskou soupravou dostala nejlépe placeného českého moderátora!

Tak tohle krásné snědé tělo okouzlilo Leoše Mareše.
Tak tohle krásné snědé tělo okouzlilo Leoše Mareše.
Autor: Playboy, Jan Tůma

Jak nám prozradil fotograf Jan Tůma, který Gábinu před pár dny v Dominikánské republice fotil, je to i chytrá holka. „U Gábiny se potkala vzácná kombinace krásy a inteligence, to se jen tak nevidí. Na to, jak je mladá, má přehled. Člověk se Leošovi vůbec nemůže divit! Takový věci neříkám jen tak do větru a často, ale v tomhle případě jsem byl příjemně překvapenej, klobouk dolů!“ vychvaluje modelku fotograf.

493844 Vše o rozvodu Leoše Mareše a Moniky Poslušné


Ležela ve skriptech

Než odletěli do Dominikánské republiky, měl Tůma obavy, jak to zvládne. „Leccos jsem si o ní přečetl, třeba jak je na prachy a dárečky, že je nafrněná. Hned jak jsme se ale začali bavit o focení, začali to připravovat, bylo mi jasné, že to v pohodě dáme. Gábina je příjemná, nemyslí si, že všechno ví, nemá manýry hvězd,“ říká fotograf. Modelka ho překvapila také tím, že v každé volné chvilce ležela ve skriptech a učila se na zkoušky. Studuje totiž Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích.

Fotogalerie
5 fotografií

Lidé na ni útočí...

Přestože je Gábiba velmi pohledná, nechce vymetat soutěže krásy. Zúčastnila se jen jediné, Dívky Šumavy, kde skončila druhá. Vyšší soutěže Miss nejsou prý její ambicí. „Asi bych na to ani neměla,“ říká skromně. Na otázku, zda si připadá krásná nám řekla: „Někdy si jako každá žena připadám ošklivá, někdy si říkám, že to není není tak zlé. Na žádné plastice jsem nikdy nebyla a moje postava určitě není úžasná. Spíše naopak…“

Ke vztahu s Leošem Marešem se nechce vyjadřovat. Řekla nám jen, že kvůli tomu na ni lidé útočí a ji to hodně zraňuje. „Věřte mi, za takovou cenu mi to, že jsem teď známá, určitě nestálo. To bych byla raději neznámá…“