Nela Boudová jela na červenou! Tohle je na pokutu
Františka Čížkovská

Herečky Nela Boudová a Jana Švandová zdobily v Hudebním divadle Karlín na premiéře Vražda za oponou. Křehká zpěvačka Tereza Kerndlová křtila své album Schody do nebe a díky TV seriálům známá Miluše Bittnerová moderovala klání krásných dívek o titul Miss Praha.

9. listopadu 2011 | 05:00

  • *známkování 1 = nejlepší, 5 = nejhorší (jako ve škole)
    Nela Boudová je diblík ze šantánu
    známka*: 4

    Sympatická bruneta vypadá na třiačtyřicet let skvěle. Představuje koketní francouzský typ, jenž si jistý dívčí půvab bez ohledu na věk udrží. Takovým ženám opravdu stačí málo, aby vynikly, což si paní Boudová neuvědomuje. Rudé (s černou kombinované a knoflíky zdobené) saténové šaty působí poněkud lacině a to samé platí pro volbu doplňků. Střevíčky s otevřenou špičkou a štrasovou sponou počínaje, nesourodou bižuterií a tvrdou kombinací červená – černá konče. Ani tetování na paži kultivovanosti nenahrává.

    Líbí se Vám tento model?
    359
    NaN

Sdílej na facebooku
 
ikona

Další módní policie

Diskuse (Komentářů: 12) Přidat názorPřidat názor

jackelina: Vážená módní policie:fotografie je pořízena v den předpremiéry- kostým je součástí jedné z hlavních rolí této herečky a tetování je krátkodobé- také součást role. (15. 11. 2011 18:21)

anka: me se taky tetovani nelibi.....ale asi jsme v mesine...kdyz jdu na jogu...a vsechny holky a zeny se svleknou...skoro kazda ma nejake tetovani....a u mladych holek je toho tetovani vice a vice....( myslim tim, vice a vice tela tetovaneho... (13. 11. 2011 22:08)

miva: Souhlasím, každý se může oblékat jak chce, ne každému se to musí líbit, všechny hvězdy, které hodnotí p.Čížková pózují proto,že je někdo fotí a počítají s tím, že ta fotka bude někde uveřejněna. Pokud se někomu názory p.Františky nelíbí, tak ať je nečte, je to velmi jednoduché. (10. 11. 2011 18:22)

pgga: Asi neuvedomuji! Napriklad..kdyz jdu pro dceru do skoly..vidim tam vzdy jednu matku(velmi hezkou mimochodem)...ktera ale taky ...bohuzel ma tetovani..nad kotnikem...na rameni..atd Typla bych ji tak kolem 30 let. Proste to vypada hrozne..jak je hezka a muze mit na sobe cokoliv...to tetovani to 'prebiji"! (09. 11. 2011 17:05)

matyldamatylda: ...myslím, že v tom nevkusu bezkonkurenčně vede Bittnerová. (09. 11. 2011 16:57)

Zobrazit celou diskusi

reklama

Speciály Blesk.cz

ikona

Top články na Blesk.cz