Už je jasné, že ve StarDance své boky rozvlní olympijský vítěz David Svoboda. A vytěžit z něj co nejvíc se pokusí tanečnice Veronika Lálová, která k loňskému vítězství dovedla herce Zdeňka Piškulu.

Překvapením pro mnohé bude i moderátorka zpravodajství ČT Daniela Písařovicová (39). Bude to o to zajímavější, že je velká stydlínka a vidět ji v krátké sukni je téměř zázrak. "Ve skříni mi převládají kalhoty a tmavé barvy," netají se půvabná brunetka. S tím na parketě neobstojí, protože podle posledních ročníků byly tanečnice dost odhalené a ukázaly nejenom své nohy, ale i zadečky.

Tu po parketu provede tanečník Michal Mládek. Ten si pochvaloval to, že dostal vysokou partnerku. Písařovicová totiž měří 182 centimetrů a za svým tanečním partnerem tak zaostává jen o kousek. Podle Mládka je ovšem výhodou, když k sobě tanečníci výškou sedí. 

Bojovat o krále nebo královnu tanečního parketu by podle zdroje měla Daniela Šinkorová, Jiří Dvořák nebo Monika Bagárová.

VIDEO: Daniela Písařovicová: Proč jsem sama a nestojí na mě fronty chlapů?

Video
délka: 02:50
1080p 720p 360p

Daniela Písařovicová: Proč jsem sama a nestojí na mě fronty chlapů? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.