„Moc vám všem, co mě podporujete, děkuju, dokázali jste totiž, že umíte věci přijímat a nelámat si tolik hlavu s jejich pochopením. Co si budem povídat, tuhle cestu nechápu snad ani já,“ vzkázala svým fanouškům sympatická Tereza Španihelová, která podstupuje náročnou přeměnu z muže na ženu. A nyní se ženou stane zase o něco víc. Podstoupí totiž augmentaci prsou. 

„Děkuji svému tatínkovi, kterého ze srdce miluji, za to, že je a jaký je! Taky děkuji jí za to, že mě má tak ráda a tolik mi to dává najevo. No a všem blízkým, co mi budou pomáhat s rekonvalescencí,“ napsala tak trochu tajemně Terka.

„Taky všem obyčejným lidem, které potkávám a odměňují mě úsměvem. Pro mě je úterý velký den D. Nebudu lhát o tom, jak moc se těším. Je to splněný sen. Přeji vám všem, ať najdete svou cestu a pevně v ní šlápete ke svým cílům, protože všechno jde, a jak říká můj kamarád, kterého si moc vážím: Život v pravdě, jen to má opravdový smysl,“ uzavřela brunetka.

Terčina cesta se pomalu, ale jistě blíží do finále. Před dvěma lety by člověk jen těžko hádal, že se z drsně vypadajícího hezouna Jakuba stane milá dívka s proporcemi modelky. Po úpravě poprsí bude Terku čekat ještě třešnička na dortu, totiž operace změny pohlaví.

VIDEO: Tereza Španihelová o přeměně z muže na ženu.

Video
délka: 07:58
1080p 720p 480p 360p 240p

Transsexuálka Tereza: Byla jsem dokonalý muž Jakub a měla hodně žen. Veronika Ničmanová, Jan Jedlička

Fotogalerie
73 fotografií