Sobotní Český slavík jim přinesl hned tři ocenění. Kapela Mirai se stala objevem roku 2017 a jejich píseň "Když nemůžeš, tak přidej" se stala jak nejoblíbenější, tak nejstreamovanější skladbou posluchačů rádia Impuls. Členové kapely se však z úspěchu radují jen napůl, protože se ho nedožila manželka jednoho z nich Denisa Bílá (†26). 

Životní partnerka bubeníka Šimona Bílého zemřela na konci září kvůli nepozornému řidiči. Když chtěla přejít silnici, autobus jí dal na přechodu pro chodce přednost. Z druhého pruhu se ale vyřítilo další auto, které mladou ženu připravilo o život. Ta přitom zrovna se svým manželem plánovala založení rodiny... Šimon tak největší díky za úspěch kapely nezapomíná posílat nahoru. 

Bubeníka kapely teď drží nad vodou hlavně víra v Boha, která ho s manželkou spojovala. „Když kouknu nad sebe, vidím na zdi ten nápis!! Kocham tě (Miluju tě). Ta šipka míří na mě. Jako by mi to šeptala do ucha... Vím, že ji nemůžu vidět, ale mám pocit, že cítím její přítomnost někde v prostoru. Miluju tě, broučku, a hrozně se těším, až tě zase uvidím svýma očima. Nebojím se smrti a děkuji za to bohu!!“ napsal například k jedné fotografii na sociálních sítích měsíc po nehodě. 

ONLINE REPORTÁŽ Z ČESKÉHO SLAVÍKA 2017 NAJDETE ZDE>>>

Fotogalerie: ČESKÝ SLAVÍK 2017: CO JSTE V TELEVIZI …
161 fotografií

VIDEO: Se zemřelou hudebnicí Denisou Bílou se smuteční hosté rozloučili vypuštěním balónků do nebe.

Video
délka: 00:24
1080p 720p 360p

Se zemřelou hudebnicí se smuteční hosté rozloučili vypuštěním balónků do nebe. Soňa Molatová

Fotogalerie
16 fotografií