Podle dostupných informací nebylo zjištěno cizí zavinění, tedy že by Třísku z mostu někdo strčil. I z vyjádření policejního mluvčího je jasné, že Tříska skočil dobrovolně. „S ohledem na vážný zdravotní stav osoby, která z mostu skočila, neznáme bližší okolnosti celé situace,“ uvedl v sobotu mluvčí Tomáš Hulan.

Pokud Tříska skákal vědomě, mohlo to mít co do činění s jeho furiantstvím a láskou k otužování. Ovšem tato hypotéza bere za své, když si člověk uvědomí, že Tříska skočil plně oblečený a zřejmě z náhlého vnitřního popudu.

Video
délka: 01:53
1080p 720p 480p 360p 240p

Jan Tříska (80): Pořád běhám každé ráno! A proč nedostává žádné ceny? Petr Macek, Petr Soukup

Pak se samozřejmě nabízí myšlenka, že si chtěl sáhnout na život. Možná i proto ho záchranáři tak pečlivě zakrývali. Na místě, které s ním je od mládí bytostně spjaté a které miluje. Proč by ale proboha něco takového dělal? Jistě, v poslední době jej trápilo zdraví a hůř se pohyboval, ale právě dnes měl natáčet nový film Na střeše.

„Z důvodu vážného zranění pana Jana Třísky  jsme prozatím odložili natáčení filmu Na střeše. O situace nemáme podrobnější informace a nebudeme se k ní vyjadřovat. Nový začátek natáčení řešíme a oznámíme ho prostřednictvím našeho PR servisu,“ uvedla mluvčí filmu Uljana Donátová. Profesionál jako Tříska by určitě kolegy do takovéto situace nepřivedl.

Okolnosti Třískova skoku z mostu zjišťujeme! Byli jste jeho svědky? Napište na tip@blesk.cz!

Vše o Janu Třískovi čtěte na Blesk.cz ZDE >>>

Fotogalerie
37 fotografií