Varováním pro vdovu po Radkovi Brzobohatém (†79) bylo, když se její mladý milenec snažil rozpustit smutek z rozchodu v pervitinu a kokainu. Tvrdé drogy v kombinaci s alkoholem z něj udělaly zvíře, vyváděl věci, že by nejraději zapomněl. Nakonec skončil ve fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, odkud se snažil utéct přes skleněné dveře. Po běsnění si ho nechali dva dny na psychiatrii.

Video
délka: 01:39

Pornobásně pro Gregorovou: Koptík recituje svou poezii před kamerou! Video, které musíte vidět! David Turek, Lukáš Červený, hudba: hudebnibanka.cz/Sebastian Herzfeld - Time Drifter

Cesta na psychiatrii

„Po mém šíleném řádění mě znovu Hanka vzala k sobě domů. Pozvala tam i mé rodiče s tím, že druhý den společně pojedeme do Havlíčkova Brodu, kde je léčebna pro drogově závislé,“ přiznal Blesku bez okolků Koptík. Pořád dokola myslí na poslední společně strávenou noc s herečkou. „Leželi jsme spolu v posteli, objímali se a já věřil, že všechno bude dobré,“ vzpomíná Ondřej.

Chtěla se ho zbavit

Ráno poslušně nasedl a nechal se odvézt na Vysočinu. „Když se mnou lékaři v léčebně mluvili, pochopil jsem, že nemám takový problémy, abych tam musel zůstat. S tím ale Hanka nesouhlasila. Domů jsem proto odjel jen s rodiči,“ vysvětluje Koptík. „Celé to na mě teď působí, že se mě chtěla jen v tichosti zbavit a odklidit z očí veřejnosti,“ myslí si, ačkoli právě tam Hanu viděl naposledy. Hned následujícího dne mu slavná (a o 31 let starší) vdova sbalila věci a kurýrní službou ho kompletně vypakovala ze svého bytu.

Od té doby s ním nepromluvila, ač pro to dělal první poslední. Posílal jí květiny, hledal odpuštění u hrobu jejího manžela nebo na sociální síti zveřejňoval básně, v nichž do nechutných detailů popisuje i jejich sex.

Video
délka: 01:35

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

První foto vdovy po rozchodu

Od minulého týdne, kdy rozchod vyplul na povrch, byla Hana Gregorová dobrovolně zavřená v bytě na Karlově náměstí. Až včera poprvé vyšla mezi lidi, bohužel jen kvůli tomu, aby dala sbohem nejlepšímu kamarádovi svého milovaného muže. Milan Č., zvaný Uršus, skonal v den pátého výročí smrti Radka Brzobohatého!

Herečka byla celá v černém a nesla se s hrdě vztyčenou hlavou, jako by žádné ponížení od exmilence nezažila. Včera večer ještě musela předstoupit před diváky, odehrála představení Tančírna v Divadle Radka Brzobohatého.

Video
délka: 01:27

Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
28 fotografií