Nejprve se provalily jeho drogové eskapády, kvůli kterým měl ostatně skončit i vztah s o mnoho let starší Gregorovou. Koptík původně mluvil jen o marihuaně, posléze ale Blesku přiznal i tvrdší kalibry - pervitin a kokain. Pod vlivem omamných látek pak vyváděl v nemocnici na Karlově náměstí až tak, že tam rozbil prosklené dveře a ošklivě se pořezal. Kvůli tomu skončil i na psychiatrii.

VIDEO: Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

Video
délka: 01:35
1080p 720p 360p

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

Teď se ukázalo, že kolem bývalého přítele vdovy po Radku Brzobohatém (†79), se nashromáždily i další problémy. Ondřej údajně na živnostenském úřadu lhal o svém podnikání. Podle informací primáckého TopStaru totiž nahlásil jako sídlo firmy adresu, kde ho nikdo nezná.

V daném domě bydlí pouze postarší paní, která o žádné firmě nic neví. „Neznám,“ odpověděla žena stroze na dotaz ohledně Koptíka a jeho údajného sídla na jejím bydlišti. Podle jejích slov muž nikdy v domě nebyl. Rozhodně mu nepodepsala žádný souhlas ani nic podobného.

Pouze mu sem prý asi přede dvěma týdny doručili poštu, kterou ale považovala za omyl. „Přišel mi sem, jakože má doporučenej dopis, adresa byla jako na mě, tak jsem to volala listonošce a ona říkala, že by to zrušila. Že to vrátěj,“ vysvětlovala pro TopStar s tím, že nerozumí tomu, proč Koptík uvedl zrovna její adresu. „Vždyť je to úplně cizí člověk,“ nechápala.

Kdo se věnuje podnikání a nepotřebuje k němu žádné zvláštní prostory, obvykle na živnostenském úřadě hlásí jako sídlo firmy své trvalé bydliště. Jenže to má prý exmilenec Gregorové hlášené na Městském úřadu Prahy 8. Podle živnostenského práva sice podnikatel samozřejmě může jako mít sídlo jinde než v místě trvalého bydliště, ovšem měl by úřadu ohlásit důvody. Také by měl doložit souhlas majitele dané nemovitosti. Jenže to muž zřejmě neučinil.

Majitelka nemovitosti by tak teď mohla začít celou věc řešit. Stačí, aby se obrátila na živnostenský úřad, který může Koptíka vyzvat, aby vše vysvětlil a doložil. „V případě že podnikatel nedoloží sídlo živnostenskému úřadu, tak celá záležitost může skončit až zrušením živnostenského oprávnění,“ poskytla TopStaru vysvětlení odbornice na danou problematiku Hana Drbohlavová.

Fotogalerie
78 fotografií