To, že dala herečka Hana Gregorová kopačky mladšímu příteli Ondřeji Koptíkovi, překvapilo veřejnost. Z čeho ale všichni zůstali úplně paf, byly reakce, které mladý milovník vdovy po Radku Brzobohatém předvedl. Začal totiž zveřejňovat intimní fotografie ze života s Hanou a napsal několik pornografických básní.

Video
délka: 01:35

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

„Je to nevkusné! Záleží hodně na tom, jaké má hranice, kam až bude ochoten zajít,“ řekl Blesku psychiatr Jan Cimický (69). „Po rozchodu se opuštění partneři mstí. Často zveřejňují intimní fotografie. Dříve se psalo na plot, dnes na sociální sítě. Myslím, že časem emoce povolí a upne se na něco jiného. Vidím to jako akt čirého zoufalství,“ dodává.

Video
délka: 01:27

Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem!  David Turek, Lukáš Červený

"Ona se nechala unést. Pan Koptík určitě nebyl vhodný partner - byl o hodně mladší a to nepůsobí dobře. Já proti věkovým rozdílům nic nemám, některá taková manželství dokonce i fungují. Toto ale fungovat nemohlo. On u paní Gregorové zřejmě hledal peníze a ona u něj zase sex," zhodnotil pro Blesk.cz vztah Gregorové a Koptíka sexuolog Radim Uzel.

Video
délka: 01:04

Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť! David Turek, Lukáš Červený

Proč ale podle něj Ondřej takovým nevybíravým způsobem vyvádí? "Je to člověk inteligence mdlé. To bude tím. Vše je z toho odvozeno," uzavřel Uzel.

Fotogalerie
33 fotografií