I když by žena v jiném stavu měla řešit jen samé příjemné starosti, v případě Agáty se to stále nedaří. Nejdříve musela s manželem Jakubem Prachařem (33) překonat krizi. Teď se zase potýká s nepříjemnostmi ohledně svého podnikání.

Loni na podzim si Prachařová založila vlastní módní značku Rebella. Jenže nyní na sociálních sítích oblečení ve velkém prodává. Nejprve se slevy pohybovaly od 10 do 30 %, teď už je však všechno levnější hned o polovinu. U inzerátů jsou navíc popisky: „likvidace“, „výprodej“ či „končíme“. Tím pádem se začalo spekulovat, zda náhodou značka definitivně nemizí z trhu.

Slevy na www.rebella.cz pokracujou !!!50%!! Na vse!!!

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova),Srp 21, 2017 v 4:07 PDT

Podle modelky je ale všechno jinak. „Dávám teď výprodeje, protože budu mít novou kolekci,“ vyjádřila se pro Blesk.cz Agáta s tím, že Rebella rozhodně nekončí. „Značka bude fungovat dál,“ dodala.

Přitom by se Prachařové nikdo nedivil, kdyby podnikání pověsila na hřebík. Již delší dobu se totiž řeší údajné pochybné obchodní praktiky e-shopu. Na ty v minulosti upozornila televize Nova a vyzvala k akci Českou obchodní inspekci. Zákazníci si měli údajně stěžovat na dlouhé dodací lhůty, nevracení peněz a navíc na arogantní jednání a nadávky ze strany zaměstnanců.

Navíc se ukázalo, že téměř totožné modely, jaké značka Rebella nabízela, se dají zakoupit i „u Vietnamců“. Navíc za mnohem nižší cenu. Web Expres.cz uvádí, že v jednom obchodě tohoto typu v Poděbradech jsou k dostání květované šaty stejného střihu i materiálu. Od zboží Prachařové je odlišuje pouze drobný rozdíl ve vzorku. Ovšem, zatímco v obchodě je seženete za 359 korun, na internetu za ně zaplatíte 790 korun.

Modelka, která měla kdysi prožít románek s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (45), ostatně sama před časem přiznala, jak její obchod funguje. Hadříky jsou zakoupené v italském skladu a jsou na ně pouze přišité štítky s názvem značky Rebella. „Já do toho vkládám své jméno jako garanta,“ vysvětlila již dříve pro Expres.cz Agáta s tím, že zaručuje kvalitu oblečení. Přitom zřejmě pochází ze stejného zdroje jako identické kousky z tržnice.

VIDEO:  Těhotná Agáta Prachařová má problém, její syn Kryšpín žárlí na miminko!

Video
délka: 01:28
1080p 720p 360p

Těhotná Agáta Prachařová má problém: Syn žárlí na miminko! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Případ s módním oblečením Prachařové se tak až podezřele podobá kauze týkající se obchodu Veroniky Kopřivové (26), která provozuje internetový obchod Just By Veronika s přeprodávaným oblečením. Nabídku Jágrova přítelkyně prezentuje coby luxusní zboží, čemuž mají odpovídat i vysoké ceny.

Ve skutečnosti jde ovšem o oblečení, které lze v cizině zakoupit za mnohem nižší ceny. Když některé dámy na tuto skutečnost na stránkách e-shopu Kopřivové upozornily, odezva byla dost útočná a urážlivá. Rovněž tento případ již řeší Česká obchodní inspekce.

Fotogalerie
44 fotografií