„Chtěla bych se omluvit těm, kteří se těšili na mé dnešní vystoupení na Rumburských slavnostech. Do zpěvu mi dnes opravdu není, a tak jsem se dohodla s pořadateli a své vystoupení zrušila. Děkuji za pochopení. Heidi,“ napsala si zpěvačka na sociální síť.

Video
délka: 01:23
720p 360p

Jitka Zelenková – Ivo Pavlík pohřeb David Turek, Lukáš Červený

V pátek se Janků rozloučila se svým manželem Ivo Pavlíkem za přítomnosti jeho syna Adama Pavlíka, kterého měl muzikant se zpěvačkou Věrou Špinarovou. Drželi se s Heidi za ruku a zpěvačka se nebránila slzám a ani si nenasadila černé brýle, aby nešly vidět její slzy bolesti. To, že zrušila sobotní koncert, proto nemůže pro nikoho být žádným překvapením.

Video
délka: 02:32
720p 360p

Karel Vágner – Ivo Pavlík pohřeb David Turek, Lukáš Červený

Video
délka: 01:49
720p 360p

Václav Upír Krejčí: Na Ivo Pavlíka mám jen hrozné vzpomínky! David Turek, Lukáš Červený

Navíc se také musela vypořádat s údajnou příbuznou Renatou Figurovou, která na pohřeb přišla a zpěvačku obvinila ze smrti Pavlíka. Heidi Janků může za to, že Ivo Pavlík tak brzy zemřel! Zakazoval jí, aby se pletla do věcí, do kterých nemá, neposlechla ho ale a on se tím trápil,“ šokovala krátce po pohřbu blondýnka přítomné pozůstalé. Tvrdila, že zpěvačka je vzdálenou příbuznou jejího manžela a jako taková stojí na jeho straně v jejich manželských sporech. Na Heidi už dokonce podala několik trestních oznámení. 

Video
délka: 06:38
720p 360p

Pohřeb Ivo Pavlíka David Turek, Lukáš Červený

Video
délka: 01:15
720p 360p

Standa Hložek na pohřbu Ivo Pavlíka: Špatně nesl smrt exmanželky Špinarové... David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
92 fotografií