Do redakce doputovala z Brna fotografie plakátu na koncert Bílé v Sono Centru, který proběhne letos 14. prosince. Mimo jiné je na něm napsáno: Sleva 10 %, rozvoz vstupenek zdarma. Že by se lístky na vánoční koncert Zlaté slavice neprodávaly? Plakát tak totiž působí.

Nejlevnější lístky stojí 699 korun, VIP pak na 1499 Kč, cena tedy není zas tak přehnaná. Když ale vezmete celý balík a před koncertem ho střelíte bez 10% slevy, něco málo na tom jako překupník získáte.

Podle zjištění na serveru Ticketpro zbývá v předprodeji na tento koncert ještě mnoho lístků. Je však teprve začátek léta, to tedy nemusí znamenat, že by nikdo na koncert Lucie Bílé už nechtěl přijít. „Děkuji za upozornění, ty plakáty jsem neviděl. Budu to s pořadatelem řešit,“ napsal deníku Aha! manažer zpěvačky Jiří Kouble.

Video
délka: 00:49
1080p 720p 480p 360p 240p

Nejhorší chvíle v kariéře Lucie Bílé. Podívejte se, jak plakala, když musela zrušit koncerty Česká televize/BPŽ

Potíže, ale jiného typu měla Bílá na podzim se dvěma vyprodanými koncerty v pražské O2 areně. Pár hodin před začátkem prvního totiž obě vystoupení kvůli zánětu průdušek zrušila. Mnoho fanoušků tehdy svým rozhodnutím naštvala. Koncerty se nakonec konaly v náhradním lednovém termínu.

Fotogalerie
23 fotografií