Potvrzeno! Součástí rekonstrukce střechy vily Gottových na Bertramce bude i vybudování obytného podkroví. V něm by mohly mít už od podzimu samostatné pokoje Slavíkovy dcerky Charlottka (11) a Nellinka (9).

Dosud totiž obě holky spí v jednom pokoji v prvním patře vily. Slečny ale rostou a každá už by ráda soukromí. I proto se Karel sIvanou rozhodli předělat půdu na další pokoje.

„Stavební úpravy obsahují mimo jiné: nové zastřešení objektu, realizaci pultových vikýřů a nových střešních oken a realizaci obytného podkroví,“ napsala Blesku mluvčí rodiny Aneta Stolzová (34) s tím, že dům se bude v souvislosti s rekonstrukcí přistavovat.

„Nepatrně, pouze ale v souvislosti s nahrazením původního půdního zdiva novým,“ upřesnila. Jak se Blesk na místě přesvědčil, byla už odstraněna původní střecha včetně valbového krovu.

„Dál se odstraní římsa včetně obvodového zdiva nad úroveň podlahy a bude realizován nový dřevěný krov s tepelnou izolací,“ popsala plány mluvčí. Podle stavebního povolení se veškeré práce mají stihnout do letošního září.

Do té doby bude rodina bydlet v pronajatém luxusním bytě 4+kk na pražském Proseku, ze kterého mají mimo jiné nádherný výhled na metropoli.

Video
délka: 00:50
720p 480p 360p 240p

Gott překvapil německého politika! Na soukromé večeři mu zpíval Včelku Máju! Facebook

Fotogalerie
63 fotografií