Na to, že mu je jeho přítelkyně nevěrná, Martin přišel, když otevřel její počítač a přečetl si erotickou konverzaci mezi Andreou a Noidem. To ho dost vytočilo, takže začal jednat! Nejdřív jí sbalil veškeré oblečení do igelitek.

"Přátelé, víte, jak se dělá akce kulový blesk, když vám někdo lže do očí, tahá z vás peníze a ještě vám nakonec nasadí hezkou pokrývku hlavy. Přesně takto a věřte mi, že to krásně funguje, aniž by se člověk musel vztekat. Tak na nový začátek, světlé zítřky a snad se taky už objeví někdo solidní. Hezký večer a dobrou noc," okomentoval hromadu tašek s oblečením Andrey Martin Salavec. Vzhledem k tomu, že to bylo okolo čtvrté ranní, tak to musela být veselá noc.

Video
délka: 01:56

Noid o Gábině a nové lásce Petr Soukup, David Turek

O dvě hodiny později podvedenému Martinovi zavolal sám Noid. "Snažil se mi vysvětlit, že se to stalo při práci a hlavně abych neřešil média. A kdy jindy se to asi mělo stát? No nic, jsem holt za blbce," pochlubil se Martin. "Já jsem mu řekl, že v tuhle chvíli si s tou Gábinou nemají co vyčítat, protože se chovají stejně," dodal Salavec.

Bárta se s Andreou skutečně setkal při společném nahrávání hudby k pohádce. Jejich vztah prý trvá od Velikonoc.

Video
délka: 01:27

Noid popírá svůj nový vztah Petr Soukup,David Turek

Poslední rozhovor s Noidem, kdy tvrdí, že ženou jeho života je dcera Terezka.

Video
délka: 01:21

Václav Noid Bárta o rozvodu a jeho jediné ženě života. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

 Gábina Bártová s dcerou jen pár dní před opuštěním manžela.

Video
délka: 04:51

Gábina Dvořáková, manželka Noida Bárty: Musím se krotit, aby náš vztah fungoval! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
89 fotografií