Jejich vztah trvá už několik měsíců, ale společnou domácnost zatím nesdílejí.

Hned na začátku jsme si řekli, že budeme každý ve svém. Tomáš žije v domě v Černošicích a já s dcerou máme byt na Slunečném vršku. Zatím to funguje skvěle, i když Tomáš by asi chtěl, abychom se sestěhovali, ale já do jeho domu nechci a přiznávám, že jsem v něm nikdy nebyla. Přece jenom to zařizoval někdo jiný,“ svěřila se Kateřina. Dům v Černošicích si Řepka pořídil s exmanželkou Vlaďkou Erbovou a je na prodej.

Podívejte se na 1. díl talk show s Kristelovou o Řepkovi!

Video
délka: 05:23
1080p 720p 480p 360p 240p

MDC - Kateřina Kristelová 2díl Markéta Reinischová, Petr Soukup

„Domluvili jsme se, že když spolu budeme chtít bydlet, tak začneme nanovo. Pořídíme si něco nového, ať už byt, nebo domek, “ dodává Kristelová, která už Tomášovi představila svou dceru a maminku. „Když to prasklo, tak mi mamka volala, jestli jsem se nezbláznila. Ale pak jí Tomáš napsal k MDŽ tak krásné přání, kde jí děkoval, jak mě vychovala, a to ji dostalo,“ pochlubila se Katka. Milenci mají v plánu i první společnou dovolenou, ale kam, ještě nevědí. Prý to bude od Řepky překvapení.

Jak se Kateřina dala s Tomášem dohromady? A proč s ním nechce dítě?  To už se teď dozvíte na www.blesk.cz, kde se talk show Markéta dráždí celebrity vysílá.

2. díl talk show s Kristelovou o Řepkovi!

Video
délka: 05:11
1080p 720p 480p 360p 240p

Kateřina Kristelová: Jak se do mě Řepka zamiloval? Náš vztah je reality show! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
23 fotografií