Když byl ještě malý, zahýbala svému tehdejšímu manželovi, herci Davidu Prachařovi (58). S bývalým divadelním režisérem a někdejším kreativním producentem televize Nova Jankem Uhrinem (61), který je dnes na Primě, dokonce dva roky bydlela!

„Žil jsem nějaký čas s Danou, to klidně přiznám,“ řekl před časem Blesku. Batulková je s Prachařem rozvedena 16 let, a pokud s Uhrinem žila dva roky a počítáme-li, že rozvod trval rok, bylo to přesně před 19 lety.

Tehdy herečka vytvořila takové rodinné dusno, že malého Jakuba chvilku podle informací Blesku vychovávala babička Jana Prachařová (79), loutkoherečka a manželka legendárního Trautenberka Ilji Prachaře (†81).

„Nezlobte se. Nic vám říkat nebudu, nejsem na tom zdravotně nejlíp a chci v rodině klid,“ řekla Blesku rezolutně Jana Prachařová. „Já vám k tomu také víc nepovím, to musí Dana. Ta vám ale nic neřekne, protože o svém soukromí nemluví,“ prohlásil Uhrin a měl pravdu.

Batulková na dotazy Blesku nereagovala... „David Prachař možná nějaký ten úlet měl. Rozhodně ale za manželství s Batulkovou nežil dva roky s jinou ženou,“ prozradil Blesku nejmenovaný rodinný známý.

Podle něho si prý našel herečku Lindu Rybovou (41), s níž dnes žije, až jako přímou reakci na poměr své manželky! Batulková tak nerozvedla jen svoje manželství, ale rozbila i to Uhrinovo s režisérkou Lucií Bělohradskou (62)...

Video
délka: 01:58

Agáta a Jakub Prachařovi o třech letech v manželství! Rodina se rozroste! Blesk TV

Fotogalerie
8 fotografií