Původně se Eliška Bučková chtěla vdávat v boho stylu v přírodě. A to by se i k jejímu partnerovi Jakubovi Vágnerovi hodilo. Přece jenom podstatnou část svého života tráví v přírodě. Ale když uviděla vyšívanou róbu s dlouhou vlečkou šly původní plány do kopru.

"Když jsem tyhle šaty uviděla, tak všechny plány na boho svatbu jdou stranou. Jsou tak nádherné a hlavně mi padly jako ulité. Ctím se v nich ne jako princezna, ale jako carevna.  Tohle jsou moje svatební šaty," řekla Blesk.cz Eliška. A jasno má i o průběhu svatby.

"Naše svatba bude určitě v kostele, hrát bude cimbálovka a svatební koláčky napeče babička," tvrdí modelka. Tak snad s tím její přítel Jakub Vágner bude souhlasit. "Svatbu by měla plánovat žena, přece jenom každá chce mít svůj den podle svých představ," dodala kráska. O veselce a dětech se prý bavili ještě dřív než mezi nimi přeskočila jiskra.

"Když jsme byli v Amazonii, kde jsme s Jakubem Ludvíkem fotili kalendář, tak jsme se všichni hodně bavili o tom, co bychom v budoucnu chtěli. A už tehdy jsme s Kubou měli na spoustu věcí stejný názor," říká modelka, která se společně s pěvkyní Terezou Mátlovou stala patronkou 6. ročníku soutěže Souboj nevěst.

Video
délka: 09:01.69
720p 480p 360p 240p

Rybář Jakub Vágner: Bratrovi jsem vztah s Krainovou rozmlouval! Markéta Reinischova, Petr Soukup

Fotogalerie
44 fotografií