18. březen 2018
Svátek slaví Eduard, zítra Josef

Poprask u hrobu rodičů Venduly Svobodové: Tohle si nezasloužili!

/
 • Vendula Svobodová se zapomíná starat o hrob rodičů.
  5. ledna 2017 ● 15:50
   

  Jak se rodina a přátelé starají o hroby svých blízkých, kteří již zemřeli? Ne vždy je o ně vzorně postaráno. To je i případ Venduly Svobodové, která na hřbitov, kde jsou pohřbeni její rodiče, moc nechodí…

  Zlatíčka 2018
 • 1.

  Vendula Svobodová

  Vendula Svobodová zapomíná na hrob svých rodičů. Na černošickém hřbitově, kde byli pohřbeni, leží zaprášené umělé květiny a špinavý je i samotný hrob. O rozbité skříňce, ve které není ani jedna jediná svíčka, snad už nelze ani mluvit. „To si Vendulini rodiče nezasloužili, tak ji zbožňovali. A zvláště maminka,“ posteskla si Aha! paní, která chodí pravidelně opečovávat vedlejší hrob. Zato o hrob zesnulého manžela Karla Svobody (†68) a dcery Klárky (†5) je vždy dobře postaráno.

  Vendula Svobodová se zapomíná starat o hrob rodičů.

 • 2.

  Radoslav Brzobohatý

  Radoslav Brzobohatý (†79), který zemřel 12. 9. 2012, má hrob na Vyšehradě. O jeho památku se pečlivě stará jak rodina, tak i fanoušci. Důkazem je spousta květin a svíček. I podzimní listí je řádně uklizené.

  O hrob Radoslava Brzobohatého se stará jak rodina, tak i fanoušci.

 • 3.

  Stanislav Gross

  Stanislav Gross (†45), který zemřel 16. 4. 2015, má hrob na Vyšehradě. Svědomitě se o něj stará celá rodina. Je to znát, protože na první pohled patří k těm nejupravenějším. Neustále je na něm hodně květin a svíček. Dokonce nechybí ani vánoční výzdoba.

  O hrob Stanislava Grosse se rodina svědomitě stará.

 • 4.

  Kája Saudek

  Kája Saudek (†80), který zemřel 26. 6. 2015, má na Vyšehradě opravdu netradiční hrob. I když očividně nepatří k těm největším, je pravidelně upravovaný.

  O hrob Káji Saudka je dobře postaráno.

Autor: jtv
Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

1912: Ta hu..sa už tu dlouho nebyla co??Nejsi sama komu zničili hrob obrat se na hřitov a jejich služby a nemusíš nás krmit těmi hovadinami !!

(05. 01. 2017 17:59)
Zobrazit celou diskusi
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy