25. červen 2016
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Odsát, ořezat, přifouknout: Tyhle české missky už poznaly kouzla plastických chirurgů!

/
 • Které missky šly pod kudlu plastického chirurga?
  Které missky šly pod kudlu plastického chirurga? (archiv Blesku)
  3. března 2016 ● 19:46
   

  Upravená těla plastickými chirurgy, zdá se, hýbou světem. Jejich vábení podlehly i ženy, které by měly být samy se sebou spokojené – vyhrály totiž titul královny krásy. Podívejte se, které missky skončily pod kudlou!

 • 1.

  Kateřina Průšová

  Miss z roku 2002 modelka Kateřina Průšová patřila mezi nejvyhledávanější modelky spodního prádla. Proč? Díky jejímu božskému tělu a hlavně vylepšeným prsům, které v podprsence vypadaly zkrátka bezkonkurenčně. V současnosti už Průšová přehlídky chodí zřídkakdy a prostor dává mladším kolegyním.

  Kateřina Průšová měla nejplnější dekolt.

 • 2.

  Diana Kobzanová

  Diana Kobzanová vyrazila na plastickou chirurgii společně se svojí missí kamarádkou Katkou Průšovou. Obě se rozhodly pro zvětšení prsou. „Je to super, ale na druhou stranu mě to i otravuje,“ řekla po chirurgickém zákroku modelka, jež je dnes maminkou dcery Elly, kterou má s hokejistou Michalem Frolíkem.

  Bujné poprsí částečně zakrývalo body.

 • 3.

  Lucie Hadašová

  Občas se ale plastika nepovede. Tím si prošla Miss 2007 Lucie Hadašová, která skočila chirurgovi pod kudlu chvíli poté, co dostala korunku královny krásy. Operace se ale nepovedla a její nová prsa číslo 3 vypadala jako nevzhledné hrušky. Takže následovala další operace, kdy jí dekolt vylepšili k dokonalosti. 

  Bývalá misska má měsíc po porodu opět krásnou figuru.

 • 4.

  Eliška Bučková

  Modelka Eliška Bučková stále naplno nepřiznala, že podstoupila plastickou operaci prsou. I když je jasné na první pohled, že jí ve výstřihu rozhodně přibyl nějaký ten materiál.

  Teď má Eliška nádhernou postavu.

 • 5.

  Taťána Kuchařová

  Miss World 2006 Taťána Kuchařová se může jako jediná pyšnit tak prestižním titulem. Po svém vítězství a výhře Miss ČR se ale údajně sebrala a nechala se na klinice legendárního plastického chirurga Jana Měšťáka upravit. Nos, prsa, přifouknutí rtů? To modelka nikdy nepřiznala. Hlavní ale je, že vyhrála první místo ve světové soutěži krásy.

  Taťána Kuchařová se změnila k nepoznání. Plastiky ale nepřiznala.

 • 6.

  Tereza Budková

  Modelka Tereza Budková také neodolala a šla pod kudlu. Nová prsa nadělila pod stromeček svému příteli. Hlavní důvod, proč operaci podstoupila, se však týkal práce. Díky větším prsům má teď mnohem víc pracovních příležitostí.

  Tereza Budková

 • 7.

  Táňa Makarenko

  Jednou z modelek, které se mohou pyšnit superdokonalým tělem, je modelka Táňa Makarenko. Ta pro ještě větší efekt také zvolila plastiku prsou. A to se jí vyplatilo, nejenom že se jí hrnou pracovní nabídky, také ulovila hokejistu Zdeňka Bahenského, který byl manželem Vlaďky Erbové.

  Táňa Makarenko provokovala obnaženým rozkrokem.

 • 8.

  Nikola Buranská

  „Prsa jsem měla celkem velká, ale nelíbila se mi. Chtěla jsem se cítit dobře, i když nemám podprsenku. O úpravě jsem snila už delší dobu, ale neměla jsem potřebu o tom komukoli vykládat. Vůbec to nebylo z pracovních důvodů. Mít pevná a krásná prsa jsem chtěla jenom já, kvůli sobě, svému pocitu, takže nic a nikdo mě do toho netlačil, ani přítel,“ řekla Nikola Buranská iDnes.cz o plastice prsou, kterou podstoupila.

  Nikola Buranská

 • 9.

  Julie Zugarová

  Určitě nejrozsáhlejší plastiku prsou podstoupila modelka Julie Zugarová. Svá ňadra si totiž nechala zvětšit do naprosto gigantických rozměrů. Zřejmě právě proto se jí také daří zejména v předvádění spodního prádla.

  Julie Zugarová je bývalou finalistkou České Miss.

 • 10.

  Veronika Machová

  Manželka hokejisty Romana Červenky a maminka synka Denise také podstoupila úpravu prsou. Mohly za to poporodní kila, která rychle shodila, a tím se její prsa zdeformovala.

  Machová si nechala zvětšit prsa jako dárek k Vánocům.

Autor: venu
Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 10

lynx: Zugarová, to je teda zrůdička! Hlavně by jí měli trochu silikonu napumpovat do té duté lebky a přidat tam nějaký čip z telefonu, aby to trochu fungovalo. A přitom to byla docela hezká holka.

(02. 04. 2016 09:16)

zuzanajurkova: Touhou po tobě mi pouta zrezavěla http://uzunoglu.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=499229

(16. 03. 2016 19:32)

marlen52:  teda to je něco odstrašujícího oni snad nemaj doma zrcadlo

(13. 03. 2016 16:08)

moiaza: Plastové figuríny plnicí funkci věšáku na šaty.

(04. 03. 2016 11:16)

antonuis.j: Fuj, plast, to je nechutnost. Korm těch silikonů jsou to ošklivé nepřirozené figuríny. Mmch až umřou, budou jim ty silikony muset vyndat - do země se přece tohle nedává, a kremace už vůbec nepadá v úvahu. Takže tyto plastové tlamy po smrti rozeberou v třídírně odpadů a roztřídí na součástky do kontejnerů... krásná vyhlídka. Kéž by šly implantovat do dutiny lebeční mozkové buňky - tyto pseudokrasavice jich evidentně mají tak maličko, že to sotva stačí na to, aby jakž takž mluvily...

(04. 03. 2016 09:38)
Zobrazit celou diskusi

Dnešní horoskopy

Hry