Moderátor Martin Veselovský si do svého pořadu na DVTV pozval oblíbenou zpěvačku Ewu Farnou, která si momentálně prochází obdobím, kdy se sama hledá a snaží se přijít na ten správný směr, kterým by se měla ve své tvorbě ubírat. "Čím dál tím víc chci lidem předvádět konkrétní Ewu Farnou. Kdysi byl můj koncept Ewa Farna, ta holka s rovnátkama. A to fungovalo. Ale teď to je tak, že dětské publikum se mění na to dospělejší a já se potřebuju nějak uchopit. Abych věděla, co mám prezentovat," uvedla zpěvačka.

Co se týče práce, má Farna pořád co dělat a její diář je naplněný na měsíce dopředu. Důležité však pro ni je hlavně to, aby se udržela na výsluní jak v České republice, tak v Polsku. Umí si však i užívat.

"Jsem šetřivá a neplatím za blbosti, nikdy jsem neměla tu tendenci. Jsou věci, za které si ráda zaplatím, třeba dobré jídlo. To je na mně asi vidět," uvedla se smíchem. "Ráda si zajdu do dobré restaurace, napiju se dobrého vína, kupuju si CDčka, kupuju si filmy. Podle mě je nesmysl zjistit v 18 letech, že máte nějaké peníze, a koupit si za to porsche. Myslím si, že v mém věku je pořád ještě šance peníze rozházet, ale pak už se vám nevrátí," dodala sympatická zpěvačka.

Fotogalerie
8 fotografií