Název kapely se odvíjí od filmu Padesátka, protože právě k němu nově vzniklá kapela nazpívala píseň Běž, dokud nepadneš. „Horal vymyslel Franta. Mě napadlo, že by se to mohlo číst francouzsky ‚Oral‘, aby to bylo světový,“ tvrdí Jakub.

„Horal není náhražka za Nightwork, tohle je kapela jedné písně. V podstatě je to náš rozmar. Úspěch naší bývalé kapely se dá těžko zopakovat. 12. prosince poprvé naživo zahrajeme ve Špindlu, pak uvidíme, když budeme mít všichni čas, tak třeba něco uděláme dál. Ale teď nevím,“ řekl Blesk.cz Prachař.

Třeba se kapela Horal chytne stejně jako Nightwork a chlapci se opět dostanou na vrchol. V nové skupině chybí Vojta Dyk a Jan Maxián, jinak ji tvoří zbývající členové a nově muzikant Ezy.

Nightwork se rozpadl před dvěma roky a velký podíl na jejím konci prý měla přítelkyně Dyka Tatiana Vilhelmová. Jistěže jedna Yoko Ono by tam byla. Kdo ví, do jaké míry skupinu ovlivňuje. Myslím, že do velký. Každou skupinu rozloží ženský, tak to je,“ řekl před lety František Soukup.

Fotogalerie
10 fotografií

Video
délka: 01:31.15
720p 480p 360p 240p

František Soukup z Nightwork: S Vojtou Dykem se nestýkáme. Markéta Reinischova, Tomáš Sovinský

Po dvou letech se ale jeho slova začínají pomalu naplňovat. „Jistě že jedna Yoko Ono by tam byla. Dvě ne. Jedna ano. Kdo ví, do jaké míry tu skupinu ovlivňuje. Myslím, že do velký. Každou skupinu rozloží ženský, to je vždycky tak,“ přiznal Soukup

Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/212517/soukup-priznal-krach-kapely-nightwork-stoji-za-tim-yoko-ono-vilhelmova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy