20. leden 2018
Svátek slaví Ilona, zítra Běla

Slavní mamánci: Kdo se dlouho nepustil máminy sukně?

/
 • Kteří ze slavných se dlouho nepustili máminy sukně?
  16. června 2015 ● 15:19
   

  Osmnáct svíček na narozeninovém dortu už dávno sfoukli, ale z rodinného hnízda stále nevylétli. Ještě v dospělosti si vychutnávají domácí stravu od maminky, mnohdy si nechají od rodičů mluvit do života, a někteří se dokonce máminy sukně nepustí až do její smrti. Mamahotel je v Česku oblíbený a věk, do kterého u rodičů potomci zůstávají, se prodlužuje. A mezi mamánky je také mnoho slavných tváří. Které to jsou?

 • 1.

  Vlastimil Zavřel (60) - herec

  Herec známý z Ordinace v růžové zahradě 2 a hlas Homera Simpsona Vlastimil Zavřel žil se svou matkou dlouhých 57 let. Z hnízda vylétl, až když se v roce 2012 oženil se svou přítelkyní Juditou.

  Herec Vlastimil Zavřel
  Herec Vlastimil Zavřel
  Autor: archiv Blesku, profimedia

 • 2.

  Jaromír Jágr (43) - hokejista

  Když nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr odjížděl za hokejem za velkou louži, vzal s sebou svou maminku. Zvykl si na domácí stravu a rodinné zázemí. V Pittsburghu byla deset let, pak Jaromíra následovala do Washingtonu a pomáhala mu i v New Yorku. O jejím vlivu na Jágra mluvil celý svět.

  Jaromír Jágr se svou maminkou Annou Jágrovou
  Jaromír Jágr se svou maminkou Annou Jágrovou
  Autor: Michal Beránek

 • 3.

  Jaroslav Čejka (78) - mim a tanečník

  Slavný mim Jaroslav Čejka se od maminky nikdy neodstěhoval. Jelikož ho s jeho sestrou vychovávala sama, měl pocit, že jí to musí nějak vrátit. Mluvila mu do toho, koho si domů smí vodit, a koho ne. Kvůli ní odložil i nezbytnou operaci kolen. Čejkova matka zemřela před sedmi lety ve věku 104 let.

  Jaroslav Čejka se svou matkou
  Jaroslav Čejka se svou matkou
  Autor: abl

 • 4.

  Michaela Kuklová (47) - herečka

  Krásná herečka Míša Kuklová má na chlapy smůlu, a tak veškerý čas věnuje své rodině. I v dospělosti žije společně se synem v domku se svou matkou a bratrovou rodinou.

  Míša Kuklová
  Míša Kuklová
  Autor: Pavel Machan

 • 5.

  Sabina (43) a Theodora (41) Remundovy - herečky

  I přesto, že dcery slavné herečky Ivy Janžurové (74) mají už vlastní rodiny, od svých rodičů stále neodešly. Všichni žijí hezky pohromadě v jednom domě.

  Sabina Remundová s maminkou Ivou Janžurovou
  Sabina Remundová s maminkou Ivou Janžurovou
  Autor: Profimedia.cz, archiv Blesku

  Theodora Remundová
  Theodora Remundová
  Autor: isifa.com

 • 6.

  Ladislav Sobota (26) - syn Luďka Soboty

  Mladší syn herce Luďka Soboty Ladislav se ve svých šestadvaceti letech také ještě neosamostatnil. „Jsem mamánek. Máma je někdy k mým přítelkyním kritická, ale je hodná,“ přiznal nedávno s tím, že se za to nestydí.

  Luděk Sobota s mladším synem Ladislavem
  Luděk Sobota s mladším synem Ladislavem
  Autor: Mária Rušinová

 • 7.

  Norbert Lichý (50) - herec

  Proč by odcházel z domova, když maminka mu dennodenně podstrojuje ty nejlepší dobroty? Norbert Lichý nedá na domácí svíčkovou dopustit. S matkou Norbert vychází skvěle, i když se ho občas snaží stále ještě vychovávat. A pochopitelně by si dala bedlivý pozor na případné nevěsty, které by si herec domů přivedl.

  Herec Norbert Lichý
  Herec Norbert Lichý
  Autor: Martin Pekárek

 • 8.

  Bradley Cooper (40) - herec

  Americký fešák Bradley Cooper od sebe odhání davy fanynek, ale nejvíc si jeho přízně užije jeho matka. Herec se nedávno přiznal, že s ní stále žije a je spokojený. „Je to cool ženská,“ svěřil se.

  Bradley Cooper
  Bradley Cooper
  Autor: David Malík

Autor: tesk

Témata

mamánci slavní

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 8

jana999: ten co je na tu svíčkovou je oplzlejší

(17. 06. 2015 09:35)

andorea: gogo:

(16. 06. 2015 21:18)

petrmetr: gogo

(16. 06. 2015 20:39)

gogo: To jsi se opravdu moc nenaučil. Možná, že Ty jsi měl raději zůstat u máminy sukně.. Mně dala vojna podstatně víc. Ale pozor, jsem asi o dvě generace starší než Ty. Naučila mě samostatnosti, umět vydržet psychickou (třeba i ta "buzerace") zátěž, především pak ale i fyzickou. Špatnými veliteli jsem pohrdal, ale dobrých jsem si vážil. Poznal jsem i pravé kamarádství. Ženu jako "kus masa" jsme nikdy nevnímal. Dovedl jsem se na vojně i zamilovat i oženit. A žít se svojí manželkou dodnes. Takže co bych Ti chlapče na Tvoji "zpověď" řekl ? Že je mi Tě líto. A že ten problém nebyl v té vojně (ať byla v různé době a na různých místech různá), ale v Tobě. Zajímalo by mě jen, zda jsi ženatý. Zda máš nějaký ten "kus masa"...

(16. 06. 2015 18:39)

osetrovatel_pavla219: Já jsem vojnou prošel a co jsem se naučil: Oplzle nadávat, krást, podvádět, pohrdat autoritami a získat názor, že žena je jen materiál, kus masa na momentální ukojení mého chtíče. Tato výchova byla důsledná a povětšinou mi zůstala. Takže jsem tedy opravdový chlap a žádný mamánek, že?

(16. 06. 2015 17:40)
Zobrazit celou diskusi
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy