19. červenec 2018
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Slavní mamánci: Kdo se dlouho nepustil máminy sukně?

/
 • Kteří ze slavných se dlouho nepustili máminy sukně?
  16. června 2015 ● 15:19
   

  Osmnáct svíček na narozeninovém dortu už dávno sfoukli, ale z rodinného hnízda stále nevylétli. Ještě v dospělosti si vychutnávají domácí stravu od maminky, mnohdy si nechají od rodičů mluvit do života, a někteří se dokonce máminy sukně nepustí až do její smrti. Mamahotel je v Česku oblíbený a věk, do kterého u rodičů potomci zůstávají, se prodlužuje. A mezi mamánky je také mnoho slavných tváří. Které to jsou?

 • 1.

  Vlastimil Zavřel (60) - herec

  Herec známý z Ordinace v růžové zahradě 2 a hlas Homera Simpsona Vlastimil Zavřel žil se svou matkou dlouhých 57 let. Z hnízda vylétl, až když se v roce 2012 oženil se svou přítelkyní Juditou.

  Herec Vlastimil Zavřel
  Herec Vlastimil Zavřel
  Autor: archiv Blesku, profimedia

 • 2.

  Jaromír Jágr (43) - hokejista

  Když nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr odjížděl za hokejem za velkou louži, vzal s sebou svou maminku. Zvykl si na domácí stravu a rodinné zázemí. V Pittsburghu byla deset let, pak Jaromíra následovala do Washingtonu a pomáhala mu i v New Yorku. O jejím vlivu na Jágra mluvil celý svět.

  Jaromír Jágr se svou maminkou Annou Jágrovou
  Jaromír Jágr se svou maminkou Annou Jágrovou
  Autor: Michal Beránek

 • 3.

  Jaroslav Čejka (78) - mim a tanečník

  Slavný mim Jaroslav Čejka se od maminky nikdy neodstěhoval. Jelikož ho s jeho sestrou vychovávala sama, měl pocit, že jí to musí nějak vrátit. Mluvila mu do toho, koho si domů smí vodit, a koho ne. Kvůli ní odložil i nezbytnou operaci kolen. Čejkova matka zemřela před sedmi lety ve věku 104 let.

  Jaroslav Čejka se svou matkou
  Jaroslav Čejka se svou matkou
  Autor: abl

 • 4.

  Michaela Kuklová (47) - herečka

  Krásná herečka Míša Kuklová má na chlapy smůlu, a tak veškerý čas věnuje své rodině. I v dospělosti žije společně se synem v domku se svou matkou a bratrovou rodinou.

  Míša Kuklová
  Míša Kuklová
  Autor: Pavel Machan

 • 5.

  Sabina (43) a Theodora (41) Remundovy - herečky

  I přesto, že dcery slavné herečky Ivy Janžurové (74) mají už vlastní rodiny, od svých rodičů stále neodešly. Všichni žijí hezky pohromadě v jednom domě.

  Sabina Remundová s maminkou Ivou Janžurovou
  Sabina Remundová s maminkou Ivou Janžurovou
  Autor: Profimedia.cz, archiv Blesku

  Theodora Remundová
  Theodora Remundová
  Autor: isifa.com

 • 6.

  Ladislav Sobota (26) - syn Luďka Soboty

  Mladší syn herce Luďka Soboty Ladislav se ve svých šestadvaceti letech také ještě neosamostatnil. „Jsem mamánek. Máma je někdy k mým přítelkyním kritická, ale je hodná,“ přiznal nedávno s tím, že se za to nestydí.

  Luděk Sobota s mladším synem Ladislavem
  Luděk Sobota s mladším synem Ladislavem
  Autor: Mária Rušinová

 • 7.

  Norbert Lichý (50) - herec

  Proč by odcházel z domova, když maminka mu dennodenně podstrojuje ty nejlepší dobroty? Norbert Lichý nedá na domácí svíčkovou dopustit. S matkou Norbert vychází skvěle, i když se ho občas snaží stále ještě vychovávat. A pochopitelně by si dala bedlivý pozor na případné nevěsty, které by si herec domů přivedl.

  Herec Norbert Lichý
  Herec Norbert Lichý
  Autor: Martin Pekárek

 • 8.

  Bradley Cooper (40) - herec

  Americký fešák Bradley Cooper od sebe odhání davy fanynek, ale nejvíc si jeho přízně užije jeho matka. Herec se nedávno přiznal, že s ní stále žije a je spokojený. „Je to cool ženská,“ svěřil se.

  Bradley Cooper
  Bradley Cooper
  Autor: David Malík

Témata

mamánci slavní

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 8

jana999: ten co je na tu svíčkovou je oplzlejší

(17. 06. 2015 09:35)

andorea: gogo:

(16. 06. 2015 21:18)

gogo: To jsi se opravdu moc nenaučil. Možná, že Ty jsi měl raději zůstat u máminy sukně.. Mně dala vojna podstatně víc. Ale pozor, jsem asi o dvě generace starší než Ty. Naučila mě samostatnosti, umět vydržet psychickou (třeba i ta "buzerace") zátěž, především pak ale i fyzickou. Špatnými veliteli jsem pohrdal, ale dobrých jsem si vážil. Poznal jsem i pravé kamarádství. Ženu jako "kus masa" jsme nikdy nevnímal. Dovedl jsem se na vojně i zamilovat i oženit. A žít se svojí manželkou dodnes. Takže co bych Ti chlapče na Tvoji "zpověď" řekl ? Že je mi Tě líto. A že ten problém nebyl v té vojně (ať byla v různé době a na různých místech různá), ale v Tobě. Zajímalo by mě jen, zda jsi ženatý. Zda máš nějaký ten "kus masa"...

(16. 06. 2015 18:39)

osetrovatel_pavla219: Já jsem vojnou prošel a co jsem se naučil: Oplzle nadávat, krást, podvádět, pohrdat autoritami a získat názor, že žena je jen materiál, kus masa na momentální ukojení mého chtíče. Tato výchova byla důsledná a povětšinou mi zůstala. Takže jsem tedy opravdový chlap a žádný mamánek, že?

(16. 06. 2015 17:40)

gogo: Povinná základní vojenská služba byla zrušena, pracovní povinnost byla také zrušena, doba nás vychovává k egoismu. Mít děti a zakládat rodiny není dnes IN, koupě bytů je milionový dluh na dlouhá léta, nezaměstnanost je půlmilionová, nejistota udržení si pracovního místa je vysoká. Takže co by nebylo mamánků jako naseto. Inu je prý jiná doba. V Řecku mamánky již živí prarodiče..

(16. 06. 2015 17:22)
Zobrazit celou diskusi
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy