Začínal v rádiu, pracoval jako reportér na Primě a od roku 2012 na TV Nova. Nejdříve se proslavil tím, že mu někdo ukradl kabát, pak jako potravinový inspektor a nyní sklízí ovoce jako amatérský kuchař. Jeho kuchařka mu vydělala už šest milionů, ale Láďa dál jezdí tramvají a na dovolenou vyráží nejraději za maminkou.

Kolik kniha vydělala

Kniha Vaříme s Láďou Hruškou vyšla na konci září, prodalo se jí přes 300 tisíc kusů. Hruška dostává podle našich zdrojů 10 procent z každého prodaného výtisku! Při ceně 199 Kč za kus to za 300 013 výtisků dělá rovných 5 970 259 Kč!

Kde bydlí

Hruška se nemůže pochlubit luxusním loftovým bytem ani novostavbou domu někde za Prahou. V katastru nemovitostí nemá nic. Milionář bydlí v maličkém 2+kk a je mu tam hej.

Kde vaří

Většina diváků si myslí, že Láďa vaří své kontroverzní dobroty ve vlastní kuchyni. Mají pravdu, Láďa má ale jedno malé tajemství. Veškerá jídla si nejdříve nanečisto připravuje v restauraci svého kamaráda, aby pak finální reportáž točená u něj doma dopadla dobře.

Čím jezdí

Čekali byste, že se čerstvý milionář bude vozit v novém, luxusním fáru? Chyba! Za rodiči jezdí vlakem, do práce metrem a tramvají. Nebo hezky pěšky. „Ani nevím, jestli má řidičský průkaz, každopádně jezdí tramvají, auto nevlastní,“ prozradil Hruškův blízký kamarád.

Jak se obléká

Zřejmě kvůli řídnoucí kštici neustále nosí klobouky, čepice, kšiltovky nebo šátky. Jako milionář by se celkově mohl oblékat v luxusních obchodech, Hruška ale využívá obyčejnou konfekci neznačkových prodejen. Jedna pokrývka hlavy stojí místo tisíců maximálně tři stovky.

Co jeho milostný život

Je to zvláštní, ale reportér TV Nova se zatím profiluje jako svobodný a nezadaný muž, i když je o něj velký zájem. „Bojí se, že narazí na někoho, kdo ho bude chtít jen kvůli jeho slávě, je strašně opatrný,“ svěřil Láďův přítel. Spekuluje se, zda Hruška náhodou není homosexuál, což on popírá. Jisté je, že ženou jeho života je zatím pouze jeho maminka Marie.

Noční život

Kuchtík nerad chodí do vyhlášených a drahých podniků. Nejraději má malé, zapadlé restaurace a bary, kde je každému jedno, jak hluboko má do kapsy. „Když je v Městci, tak se s přáteli scházejí v místní sokolovně, kde je divadlo. Sedí tam v takovém předsálí, kde snad ani není bar,“ prozradil Hruškův kamarád.

Co rád jí

No, kuřecí kůžičky nejsou zrovna jeho nejoblíbenější jídlo. Nechodí do luxusních podniků, na kvalitní jídlo si však potrpí. V poslední době »ujíždí« na hovězím tataráku, a tak pořádá setkání s přáteli, kde společně hodují. Buď v teple domova, nebo v hospodách, které obvykle patří některému ze známých. Jako obyčejný kluk si rád pochutná na buřtech s cibulí a chlebem a zlatavém moku. Čemu ovšem nikdy neodolá, jsou špagety nebo lasagne.

Podporuje zvířata

Amatérský kuchař má rád zvířata všeho druhu. Dokonce na své sociální síti podporuje několik útulků, jak moc je mu mazlíčků bez domova líto. Neštítí se ale ani hlodavců.

Co dělá ve volnu

„Už sedmnáctý rok jsem zaprodal své tělo i duši skautingu. Naučili mě tam třeba, jaké uzly si mám uvázat, když mi bude nejlépe i nejhůř. Opravdu fajn spolek. Ne nadarmo se říká: jednou skautem – navždy skautem.“

Za jaké dovolené utrácí

Žádné moře nebo pětihvězdičkové rezorty. „365 dní v roce v pracovním nasazení – jinak se spacákem kdekoliv v lese, na vodě, na horách, pod sluncem,“ říká.

Co jste o Hruškovi nevěděli

Málokdo ví, že král všech kůžiček je ve skutečnosti učitel. Vystudoval Univerzitu v Hradci Králové – Učitelství pro základní školy v oboru chemie a biologie. Tři roky dokonce za katedrou vyučoval. „Snažil jsem se učit a nakonec učil ostatní – říká se tomu učitel, ale připadal jsem si někdy spíš jako krotitel.“

Největší trapas

Ještě jako neznámý kluk prohrál sázku a musel vyjít na ulici nahý. „Dodnes trnu, kde všude se fotky dřív nebo později objeví.“

VÝZVA: Pokud máte fotografie nahého Hrušky ze sázky, ozvěte se na tip@blesk.cz

Fotogalerie
12 fotografií