Dlouholetá partnerka Andreje Babiše, s nímž žije bez svatby jen tak na psí knížku, Monika Babišová byla hned středem pozornosti. „Paní ministrová“ přišla celá v černém a to včetně nehtů. Zkombinovala tak sukni nad kolena s topem, který jemně pod krajkou zakrýval její dekolt. Model pak ještě překryla delší vestou s knoflíky. Vše samozřejmě značkové.

Navíc Babišová prozradila, že kdyby ji doprovázel manžel, jistě by takto sexy model nevolila. "Na oficiální akce s manželem se oblékám jinak," svěřila se Monika.

Jako dáma v černém nezapomněla ani na doplňky. Vedle zlatých hodinek a prstenů si v ruce nesla žlutou značkovou kabelku, která mohla pana ministra financí vyjít na 70 000 korun. Co však nejvíce přítomným vyrazilo dech, byl její náhrdelník. Je to snad šperk za statisíce? Ale vůbec ne! Monika si ho pořídila přes aučkní portál ebay za pouhých 500 korun!

Paní Babišová vypadá opravdu jako holka spořivá a i z malého šmuku umí udělat velkou parádu. Však on ji ministr nějakým luxusním narozeninovým šperkem zase jistě brzy potěší....

Video
délka: 01:32.01

Sexy Babišová se šperkem za 500 a Buzková bez make-upu! Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Fotogalerie
10 fotografií