"Jednou jsem viděla ducha. On mi to nikdo nevěří, ale já vím, co jsem viděla. Jsem si tím naprosto jistá. Proto na strašidla věřím," řekla Tereza Kerndlová, která slavnostně pokřtila novou aplikaci pro mobily Tour History, která coby průvodce Prahou ukáže třináct pražských legend a strašidel pomocí speciální techniky tzv. augmented reality.

A v aplikaci právě nechybí vtipná strašidla jako kostlivec, železný muž, bezhlavý rytíř nebo golem, kteří se zjevují, když na magické místo v Praze namíříte váš mobilní telefon.

Sama Tereza přiznává, že se jí bude hodit. "Moc o legendách nevím a navíc mám šílený orientační smysl a v Praze se stále moc nevyznám. Tak jsem ráda, že Prahu a její legendy a magická místa konečně poznám," dodala Kerndlová, která dorazila na křest na Staroměstské náměstí se svým manželem Reném. Jsou spolu už skoro jedenáct let, poznali se, když Tereze bylo pouhých sedmnáct let. "Pořád je to krásné a já jsem prostě měla strašné štěstí, že jsem pro mě ideálního muže potkala tak mladá. Každá takové štěstí nemá. I skoro rok po svatbě je to úžasné. Nic se nezměnilo," dodala zpěvačka. 

Video
délka: 01:30.92
720p 480p 480p 360p 240p

Tereza Kerndlová prozradila svou rychlou dietu! Tomáš Sovinský, Makéta Reinischová

Fotogalerie
2 fotografie