Kdo mohl, vzal si na poslední den před Vánocemi volno a na rychlo dohání to, co v adventním čase dosud nestihl. Bývalá moderátorka Michaela Ochotská dnes ráno vstala brzy, aby stihla zabalit všechny dárky, které nakoupila.

V růžovém županu si zalezla do obývaku, kolem sebe si rozložila všechny dary a velkou precizností je balila do vánočního papíru. Tenista Lukáš Rosol se tak už teď může těšit, co zítra najde pod vánočním stromečkem.

Kristelka ulovila pěkného macka

To moderátorka Kateřina Kristelová má zcela jiné starosti než balení dárků. Štědrovečerní večeře se u ní doma neobejde bez kapra, a tak Kateřina vyrazila na vánoční trhy kapra chytit. A povedlo se. Katka ulovila pořádného macka, se kterým se také pyšně pochlubila. To si Kazma zítra pošmákne.

V domě u modelky Andrey Verešové se zdobí jako o život. Zatímco Andrey děti lezou po žebříku a věší vánoční ozdoby na stromeček, Verešová chystá vánoční tabuli. Na stůl připravila několik talířů s ozdobnými ubrousky, doprostřed umístila adventní věnec a úhledně vyskládané cukroví. Dle počtu talířů lze soudit, že Andrea čeká na Štědrý den velkou návštěvu.

Absolonová peče pro celou ves

Agáta Hanychová nebo Ilona Csáková už mají dávno napečeno, ale Ornella Štikováa Iveta Bartošová to dohání až na poslední chvíli. Zatímco Ornella si na pomoc přizvala reportéra Blesku, Iveta se do cukroví vrhla sama a to se ji vymstilo. O pekáč si totiž spálila ruku, což ji zanechalo čerstvou jizvu na pravém předloktí.

Monika Absolonová se neobejde bez domácí vánočky. A přestože je sama, letos jich upekla rovnou šestnáct. Na důkaz, že není dohodnutá s místní pekárnou, se pochlubila fotografií s několika hrnci s kynoucím těstem a následně ručně smotanými vánočkami. Absolonová je tedy nejen vynikající zpěvačka, ale také pekařka...