Od svým osmnácti let si modelka a podnikatelka Agáta Prachařové ničí své pravé vlasy těmi nastavenými. Pro přirozené kadeře je to dost "bolestivé", zvlášť když se umělé lokny musí přižehlovat na ty pravé minimálně jednou za tři nebo čtyři měsíce.

Agáta se nyní po deseti letech rozhodla dát svým vláskům na chvíli pokoj a těžké umělotiny si nechala sundat. Jenže když viděla, co jí na hlavě zbylo, byla v šoku.

Mám na hlavě tři chlupy a v krátkých vypadám strašně, takže mi nic jiného ani nezbývá...“ přiznávala Blesk.cz modelka, která však s umělými vlasy nekončí.

Sama bude »testovačkou«

S řídkými vlasy, které jí na hlavě zbyly si však svou budoucnost nedokáže představit. Rozhodla se tedy, že si pro novou kštici poletí až na Ukrajinu! „Mám v plánu otevřít si salon na prodlužování vlasů. A dostala jsem tip, že na Ukrajině mají skvělé pravé vlasy za dobrou cenu. Nejdříve to otestuji na sobě a pak na dalších,“ plánuje Agáta.

P. S.: Agáto, abys nedopadla jako Keňanky v Nairobi, kde se jim z pravých vlasů importovaných z ciziny do lebek prokousávali červi!

Video
délka: 01:38.79
720p 480p 360p 240p

Agáta přišla o vlasy! Důvod? Chce zbohatnout ... Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
5 fotografií