Přestože by Geislerová měla být maminkou na plný úvazek a mít dostatek času věnovat se svému čtyřměsíčnímu synovi Maxovi, je stále více žádanou nejen herečkou, ale také modelkou.

Herečka je tak něžné a půvabné stvoření, že když autoři kalendáře Proměny 2014 vymýšleli, kdo by se měl převtělit do nevinného anděla, právě Aňa byla jasnou favoritkou.

„Možná je to trochu klišé, ale Aňa zkrátka jako anděl vypadá. Má totiž úžasný fotogenický obličej. Ta proměna v anděla pro nás tedy byla jasná od začátku. Aňa si sice představovala něco divočejšího, ale byl by hřích tuhle krásnou fotografii v kalendáři nemít,“ prozradili autoři kalendáře Petr Kurečka a Marek Škarpa.

Světlý make-up a zvýrazněné lícní kosti a propradlé tváře hubené Ani však ve výsledku působí dojmem, že je Aňa stvořením bez kapky krve.

To její kolegové herečka Chantal Poullain a fešák Ondřej Sokol si vysloužili poněkud pestřejší role. Šarmantní Francouzska se představila jako tarotový Blázen. Za blázna ji samotní autoři považují už jen proto, že jejich šílené nápady snáší už pět let. A navíc snímky vznikly v příhodném prostředí v Bohnicích.

Dobrodružství neunikl při focení ani Ondřej Sokol. Toho se autoři rozhodli „pověsit“ na šibenici. Ovšem ne za krk, jak je zvykem, ale rovnou za nohu. „Pečlivě jsme si zjišťovali, jak dlouho člověk vydrží viset vzhůru nohama, než upadne do bezvědomí a umře,“ svěřili se fotografové s tím, že Ondřej s jejich morbidním nápadem souhlasil.

Fotogalerie
8 fotografií