Když se Hannelore doslechla o své sokyni, nebrala si servítky: „Jestli mi sáhne na Karla, zabiju ji!“ „Já na nikoho nesahám, já s pokorou stojím v povzdálí,“ reaguje Dívka v modrém.

Barví si Gotta namodro

Proč si Valerie, která má dvě vysoké školy, vysloužila tuhle přezdívku? Svého idola totiž přebarvuje namodro. „Celý pokoj mám v modrém, a když si na stěnu dám Karlovu fotografii v červeném saku, nevypadá to hezky,“ prozradila fanynka Blesku na křtu Gottova nového alba Dotek lásky.

Slavíka na plakátech nepřebarvuje sama, ale specialisté, což není zrovna levná záležitost. „Karel mi za ty peníze stojí,” tvrdí Valerie, která neváhá za momentální turné Karla Gotta utratit celý svůj měsíční plat. První řada na koncertech ji už teď přišla na 11 tisíc korun. Turné přitom končí až v prosinci. „Mám Karla tak ráda, že to vůbec neřeším,“ netají se Valerie.

Karel si jí váží

A co tomu říká Gott? „Někdo by řekl, že její zájem o mě je nenormální. Je mi sympatické, že utratí za mé koncerty sumu, za kterou by mohla mít dva zájezdy k moři,” řekl Blesku Gott, který si Valerie na rozdíl od Hannelore váží.

„Nepronásleduje mě jako Hannelore a neříká, že Charlotte a Nelly nejsou děti moje a Ivany, ale Boha. Valerie mi naopak pomáhá. Třeba tím, že přeložila české texty z alba Sentiment do němčiny, aby můj fanklub v Německu věděl, o čem zpívám. A že si mě obarvuje namodro, proč ne?” dodává Gott.

Hannelore na něj číhá v křoví

Už 31 let miluje Karla Gotta neodbytná fanynka Hannelore Uhl (47) z Německa. Dokonce si kvůli zpěvákovi nikdy v životě nic nezačala s žádným jiným mužem!

„Karle, panenství si nechávám pro tebe!“ vzkázala mu prostřednictvím Blesku. A co si o šílené fanynce myslí sám Gott? Ten o ní nechce ani slyšet! Korunu všemu Hannelore nasadila, když na svého idola číhala na Bertramce v křoví.

Lidé, kteří znají Gotta už mnoho let, označují Hannelore za šílenou a bláznivou. Ona se ale brání: „To jsou sprosté lži! Já nejsem blázen. V Darmstadtu jsem se podrobila speciální psychoterapii. Pětadvacetkrát jsem byla u psycholožky a ta mi na závěr sdělila, že nejsem schizofrenní,“ tvrdí Hannelore.

„Té dámě se vyhýbám a už o tom nechci ani slyšet!“ reaguje podrážděně s odmítavým tónem v hlase Gott.

Fotogalerie
7 fotografií