U Pohlreichů doma právě probíhají velké stěhovací manévry. Pohlreich má v plánu se starat příštího půl roku o svou luxusní restauraci, která se nachází v prostorách zámku v malebném městečku Romansdorf u Bodamského jezera. Šéfkuchař chce mít tedy nejspíše pod kontrolou zimní sezonu, která bývá v alpských státech nejvíce výnosná.

Restaurace, která loni posloužila Pohlreichovým i jako prostor pro uspořádání jejich svatby a následné hostiny,  je opravdu velmi luxusní. Pracují zde pouze Češi a za svíčkovou zaplatíte v přepočtu 570 Kč.

Do Švýcarska se ale Pohlreich nestěhuje sám, ale rovnou ho doprovází celá jeho rodina. Zdeněk už dokonce odhlásil nejmladšího syna své ženy ze školky. "Jedeme až do května do zahraničí, proto ho odhlašuji, " řekl Pohlreich jedné z maminek, která se s informací svěřila deníku Aha!, a která si nepřeje být jmenovaná.

Syn Pohlreichové bude dále navštěvovat školku právě v Romansdorfu. Pohlreichův syn Honza (12), kterého má z prvního manželství, a který žije s maminkou, za otcem bude určitě rád jezdit aspoň na lyžovačku.

"U nás v těchto dnech končí natáčení páté řady Ano šéfe!. Ale o dalších časových plánech pana Pohlreicha nevíme. Musíte se zeptat jeho." řekl mluvčí Primy Václav Mazánek s tím, že v nejbližší době není naplánované další točení pořadu.

Fotogalerie
7 fotografií