Hanychová s Prachařem k sobě měli vždy hodně blízko. Oba dva pocházejí ze slavných hereckých rodin a znají se takřka od plenek. V minulosti se několikrát mluvilo o tom, že jejich přátelství přerostlo v lásku, což modelka nikdy nepotvrdila.

Fotky jako důkaz

Nyní jejich milenecký poměr dokazuje série snímků. Na nich pod rouškou tmy do domu Agáty ve Statenicích přijíždí Prachař a ráno se snaží nenápadně zmizet. „Nic v tom nehledejte, jsme pouze kamarádi,“ snažila se Blesk přesvědčit modelka. Prachař mluví podobně. „Jsme přátelé, nic víc. Byl jsem u Agáty doma pouze na grilovačce,“ vysvětloval Blesku Prachař. Nedokázal ale odpovědět na to, proč zůstal v domě až do rána a proč na grilování Agáta nepozvala ještě další hosty.

Po pár minutách za ní vychází Prachař, aby mohl nepozorovaně zmizet
Po pár minutách za ní vychází Prachař, aby mohl nepozorovaně zmizet
Autor: Foto Blesk – Pavel Machan a Marek Pátek, archiv blesku

Znovu zamilovaná?

Podle zdroje z okolí modelky právě Prachař udělal modelku po dlouhé době šťastnou. „Mezi Mirkem a Agátou to neklapalo delší dobu. Ona byla tahoun vztahu, ale jeho neustálé nevěry jejich vztah zabily. S Jakubem se cítí znovu šťastná,“ prozradil Blesku člověk z okolí modelky. O tom, že Agáta má novou lásku, spekuluje v posledních dnech i expřítel a otec jejího dítěte Mirek Dopita. „Už dávno máš někoho jiného,“ osočuje Agátu, a přitom zapomíná na svoje prohřešky.

Modelka: Nový vztah nechce komentovat

Máte s Jakubem Prachařem poměr? „Jsme kamarádi.“

Ani v minulosti mezi vámi nepřeskočila jiskra? „Ne, známe se od dětství a vždy jsme byli pouze přátelé.“

Jste teď připravená na nový vztah? „To nechám bez komentáře.“

Prachař se inspiroval u Dyka: Bude se starat o cizí dítě

Skupina Nightwork od sebe chytá podobné manýry. Když si Vojta Dyk začal s herečkou Tatianou Vilhemovou, rázem se stal nevlastním otcem jejích dvou dětí. Nyní podobný osud čeká dalšího muzikanta ze slavné skupiny. I Agáta má z předchozího vztahu dítě, o které se bude muset postarat. To Prachaře nová role, protože až donedávna měl po svém boku bezdětné milenky. Randil například s Marthou Issovou a jeho poslední partnerka před Agátou byla studentka ze Sarajeva Mirna Silajdzic.

Fotogalerie
6 fotografií