„Během těhotenství jsem nabrala patnáct kilo. Ještě mi zbývají shodit dvě nebo tři. Potřebuji teď hlavně zpevňovat,“ přiznala Blesku Erbová, která se z tohoto důvodu nechtěla před objektivem fotoaparátu Jana Tůmy moc odhalovat.

Přesto ukázala

Vlaďka nechala vyniknout především svému poprsí a díky péřové róbě připomínala černou labuť. „Šaty mi ušili přímo na tělo. Když jsem se do nich oblékla, cítila jsem, že už se vracím ke své původní váze,“ radovala se partnerka fotbalisty Tomáše Řepky. Modelka si momentálně užívá mateřskou dovolenou plnými doušky. Ale už od září se chce naplno vrhnout do pracovního kolotoče.

Víc dětí, víc práce

„Už se mi zaplňuje diář na celý podzim. Vypadá to, že čím víc mám dětí, tím více mám nabídek,“ směje se Vlaďka. Nejvíce práce bude mít s charitativní módní přehlídkou, která se uskuteční v listopadu v Divadle Hybernia a jejíž výtěžek půjde nadaci Rakovina věc veřejná. „Celou organizaci jsem si vzala na svá bedra a na přehlídkovém molu se objeví modelky zvučných jmen bez nároku na honorář,“ dodává Vlaďka Erbová.

Fotogalerie
6 fotografií