Vránová se rozhodla, že si ke svému jubileu nadělí dárek a přestěhuje se do nového bytu v Rezidenci Korunní, jehož cena se podle velikosti pohybuje od tří do osmi mi lio nů korun. „Paní Vránová se sem nastěhovala před Vánoci a když jí v dubnu přivezli poslední kousky nábytku, stala se jí tahle otřesná věc. Ten překrásný byt si dlouho neužila,“ řekla Blesku recepční rezidence.

O práci nepřijde

Co se stalo? Herečka se chtěla 20. května večer pokochat z pátého patra výhledem z balkonu, bohužel přehlídla práh, zakopla a upadla tak nešťastně, že ji do nemocnice vezla sanitka s přelámanýma rukama. V nemocnici Vránovou stabilizovali a chtěli si ji tam nechat. To herečka ale rázně odmítla. „Víte, má velké bolesti a všechno kolem ji rozčiluje. Potřebuje být sama. Vyvede ji z míry i telefon, když zvoní. To chápu, nemůže ho prostě zvednout,“ pokračovala recepční.

Život Vránové se z minuty na minutu změnil v peklo, mít obě ruce vyřazené z provozu herečce znemožňuje dojít si i na toaletu. Naprosto ve všem je odkázána na pečovatelku. Snad jedinou útěchou jí může být fakt, že úrazem nepřišla o kšefty. V Divadle Ungelt má hrát až od září a v primáckém seriálu Obchoďák mohou díly s ní točit, až bude v pořádku. To Blesku potvrdil i mluvčí Primy Marek Winkler: „Paní Vránová před časem utrpěla úraz, rekonvalescence však probíhá naprosto v pořádku a natáčení seriálu není ohroženo.“

Fotogalerie
8 fotografií