O všech bolestech a ztrátech v životě se rozpovídala pro Magazín ONA Dnes. Herečka, která si minulý rok prožila rozchod s manželem a pohřbila milovaného otce, konečně může říct, že je opět šťastná. Nejvíce Bočanové pomohl čas se se vším vyrovnat a pak pomocná ruka odborníků.

"Hlavně pominul strach. Strach ze života, z toho, co bude. Pomohl čas a taky psychologové a psychiatři. Nestydím se za to, že jsem k nim chodila. Je to jediná cesta, aby se člověk nezbláznil, když je na tom špatně," řekla v rozhovoru pro ONA Dnes Bočanová.

Fotogalerie
11 fotografií

Herečka je na sebe pyšná hlavně proto, že vůči svému bývalému partnerovi, ale zatím ještě stále manželovi Viktoru Mrázovi, necítí žádnou zášť. Ani mu po rozchodu nic nevyčítala, i když byly situace, kdy by to potřebovala. Mráz ji totiž opustil s tím, že oba budou šťastnější s někým jiným.

"Když si promítám zpětně, jak strašně slušně jsem se chovala celou dobu v extrémně vypjatých citových situacích, tak jsem na sebe pyšná. Ani jeden výstřik hysterie a zloby vůči Viktorovi a okolí," řekla Bočanová s tím, že k tomu měla ale mnoho důvodů, nakonec se však udržela a nyní tvrdí, že s manželem Mrázem vycházejí dobře.

"Viktor se tenkrát rozhodl, že když se odloučíme, přinese to do budoucna oběma štěstí. A já dneska věřím tomu, že to bylo správné rozhodnutí. Jen to trochu trvalo," uzavřela Bočanová.