Honza Musil si svůj klub 21 otevřel před pěti lety na pražských Vinohradech. V jeho programu jsou i nejrůznější křty, show nebo umělecká vystoupení. Podobnou náplň má i podnik Angels café, který nyní podle zdroje blízkého bývalému páru vede právě Jakub se svým přítelem. Jakub poté, co se odstěhoval od Honzy, žije se slovenským zpěvákem Norbertem Peticzkým, který mj. loni reprezentoval Slovensko na Eurovizi, v pronajatém bytě na Vinohradech.

Musil se konkurence nebojí

„Nemáme spolu žádný problém. Jakubova nového přítele znám už delší dobu. Patřil k okruhu našich kamarádů. A všichni jsme zůstali přáteli,“ řekl Blesku Jan Musil. Toho, že by bylo ohroženo konkurencí jeho podnikání, se nebojí. To potvrzují i jejich známí. „Byl jsem v listopadu na Norbertově vystoupení v Jablonci, které moderoval Honza Musil,“ napsal Blesku čtenář pod přezdívkou Škrabka. V tu dobu už přitom Jakub Honzovi přiznal, že je do Norberta zamilovaný.

Ať už to Musil uvnitř cítí jakkoli, navenek se tváří v pohodě. Dokonce přijal nabídku hostovat v klubu svého bývalého. Podle programu už příští středu usedne do horkého křesla v Angels café, kde ho bude zpovídat travesty umělec Naděžda Krupská.

Fotogalerie
5 fotografií