Česká Miss 2010: Striptýz před finále

Při zkoušce šatů se finalistka Barbora Hamplová ukázala nahoře bez

Při zkoušce šatů se finalistka Barbora Hamplová ukázala nahoře bez
Foto: Michal Šula

16. března 2010 | 04:03

Do finále České Miss 2010 zbývá jen pár dní a první skandál už je na světe. Finalistka Barbora Hamplová (19) při zkoušce extravagantních modelů nedávala pozor a fotograf ji při převlékání zachytil nahou. A rozhodně ukázala víc než diváci uvidí při promenádě v plavkách.

Všech dvanáct krásek se představilo v šatech na finálový večer, které reprezentují vždy jeden ze čtrnácti krajů České republiky. Protože je finalistek jen tucet, jedny šaty oblékne i úřadující královna krásy Iveta Lutovská (26) a další pak speciální host finále České Miss, který má být překvapením.

Modely mají vystihnout tradiční oděvní, historické i další charakteristické prvky regionu, v němž byly vytvořeny a jedny šaty vyjdou až na 150 tisíc korun.

„Studenti jednotlivých středních škol, kteří šaty navrhovali, pracovali s různorodými materiály, a proto se částka za jednotlivé šaty vyšplhala tak vysoko,“ řekla Blesku módní návrhářka Jana Berg, která celý projekt vymyslela a i sama dohlížela nad přípravou modelů.

Barbora Hamplová (19 let): Oblékne šaty Libereckého kraje. V tisících ručních výšivkách a aplikacích je zakomponován symbol kraje – Ještěd.

1/3

Autor: tuš
Sdílej na facebooku

Komerční sdělení

Související články

Diskuse (Komentářů: 2) Přidat názorPřidat názor

pp10: Noooooooo, nejlepsí je ten model kávový hrnek...... (16. 03. 2010 20:07)

denaaa: ja prostě reklama (16. 03. 2010 19:00)

Zobrazit celou diskusi
ikona

Nejnovější z kategorie

Sokol z Partičky: Stálý vztah NE, ale náhodný sex ANO!

Sokol z Partičky: Stálý vztah NE, ale náhodný sex ANO!

Ondřej Sokol (40) z úspěšné Partičky, který se loni rozvedl se svou manželkou Kateřinou Lojdovou (33), stále nemá sílu na stálý vztah. Ale jak sám…celý článek

Čtenář tvrdí: Iveta chtěla v nemocnici malý zelený

Čtenář tvrdí: Iveta chtěla v nemocnici malý zelený

Poté, co Iveta Bartošová (45) před třemi dny zkolabovala a zavřela se za ní brána nemocnice, nikdo nevěděl, co se se zpěvačkou děje. Blesku se však…celý článek

Partyšová utrácí za krásu: 15 600 korun za den!

Partyšová utrácí za krásu: 15 600 korun za den!

Za krásu se platí. Každá žena se chce líbit. Výjimkou není ani nová moderátorka TopStar Magazínu Gábina Partyšová (33). Když už si ve svém nabytém…celý článek

ikona

Kam jít dál

Courtney Cox: Rok jsem neměla sex. A její ex už randí

Courtney Cox: Rok jsem neměla sex. A její ex už randí

Americká herečka Courtney Cox (47) se loni v říjnu rozvedla s kolegou z trháku…  celý článek

Rozvádějící se Magálová: S manželem bude bojovat o majetek

Rozvádějící se Magálová: S manželem bude bojovat o majetek

Slovenská herečka Kamila Magálová (61), kterou čeští diváci znají z filmu Líbáš…  celý článek

Brooke a Demi: Manželky hvězd z Dva a půl chlapa skončily spolu v léčebně

Brooke a Demi: Manželky hvězd z Dva a půl chlapa skončily spolu v léčebně

Manželky hvězd seriálu Dva a půl chlapa, alkoholika Charlieho Sheena (46) i nevěrníka…  celý článek

ikona

Módní policie

Zhrzená Krainová si drží svou laťku

Zhrzená Krainová si drží svou laťku

Kdysi slavné duo Kamélie, dnes už šedesátnice Hana a Dana vyrazily na party jisté kosmetické značky, kde se objevila i moderátorka…celý článek

ikona

Sport svět hvězd

Dojemná scéna v Super Bowlu: Vezmi si mě! A ona brečela jako želva

Dojemná scéna v Super Bowlu: Vezmi si mě! A ona brečela jako želva

VIDEO | Sám chvíli předtím získal prsten za vítězství v Super Bowlu a aby to nebylo jeho přítelkyni líto, rovnou jí jiný nasadil…celý článek

ikona

Top články na Blesk.cz